روبن: تمرینات تیم خردسالان سطحش از تمرینات آنچلوتی بالاتر بود

روبن-تمرینات-تیم-خردسالان-سطحش-از-تمرینات-آنچلوتی-بالاتر-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - روبن به شدت به سرمربی سابق بایرن مونیخ تاخته است.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه کارلو آنچلوتی بعد از شکست مقابل پاریسن ژرمن، نیمکت بایرن مونیخ را از دست داد ولی به نظر می رسد دوران حضور او در مونیخ، از هفته ها قبل تر به پایان رسیده بود. در حالی که هفته گذشته بیلد مدعی شده بود که بازیکنانی نظیر روبن، ریبری، هوملس، مولر و بواتنگ از سبک کاری آنچلوتی ناراضی هستند و پشتِ سرمربی خود نیستند، حالا کیکر جزییات جدیدی درباره دوران آنچلوتی در مونیخ فاش کرده است.

آرین روبن که بعد از مسابقه مقابل پاریسن ژرمن، از حمایت از آنچلوتی خودداری کرد، در گفتگو با کیکر به شدت سبک کاری آنچلوتی را زیر سوال برده است، او مدعی شده است تمرینات پسرش در تیم آکادمی، سطح بالاتری به نسبت تمرینات آنچلوتی دارد.

گفته می شود برخی بازیکنان بایرن مونیخ که از شرایط تمرینات تحت نظر آنچلوتی ناراضی بودند، به طور فردی تمریناتی را به جز تمرینات گروهی تیم، انجام می داده اند.

1878

اختصاصی

نظرات ۶

 • اسـ . ..اسـ اوله اسممه!

  نه به اون تعریف تمجیدای اول فصل نه به کوبیدنای غیر منصفانه بعداز اخراج.. آنچلوتی مربی خیلی خوبیه اما شما کم کم بپایان کارت نزدیک شدی جناب روبن شما و چندتا از رفقای دیگت..

 • 2 ستاره

  برادر شما که همش مصدومی کی وقت کردی بری تمرین...ادمین لطفا

  • احسان

   رزومه كارى آنجلوتى انقدر درخشان هست،كه لازم نيست به اين توصيف هاى جناب روبن! اين ستاره سالارى كه رسانه ها راه انداختن ، كار مربيان رو بسيار سخت كردند، چند سال هم به همين منوال پيش بره، ستاره ها جواب سلام مربيان رو هم نمى دن

 • رضا

  انچلوتی خیلی به تو و ریبری رو داد و پررو شدید . همون موقع که بعد از تعویض کاور پرت کردی باید تا ابد میزاشتتون رو نیمکت . حیف داگلاس کاستا که بخاطر شما پیرمردها فروخته شد

 • cr7

  انجلوتي نياز به اي حرفا نداره
  كارنامش مشخصه
  تو و رفقات بازيكن نيستين
  اخه بايرن كي تيم بوده كه اين بار دومش بوده باشه

  • مانشافتی+بایرنی

   نه داورمادرید تیمه

برچسب ها