مشورت سران بایرن مونیخ با گواردیولا برای انتخاب سرمربی جدید

مشورت-سران-بایرن-مونیخ-با-گواردیولا-برای-انتخاب-سرمربی-جدید

وبسایت رسمی برنامه نود - سران بایرن مونیخ با سرمربی پیشین این تیم برای انتخاب جانشین کارلو آنچلوتی مشورت کردند. 

به گزارش وبسایت نود، کریس لیمبروپولوس، خبرنگار معتبر شبکه اسکای آلمان با انتشار تصاویری از ملاقات امروز پپ گواردیولا با اولی هوینس در شهر مونیخ خبر داده است. 

این خبرنگار در گزارش خود آورده که هوینس با سرمربی پیشین بایرن مونیخ برای مشورت گرفتن در مورد انتخاب جانشین کارلو آنچلوتی دیدار کرده است. رسانه های آلمان پس از جدایی گواردیولا از بایرن مونیخ در تابستان گذشته گزارش داده بودند که این مربی به سران بایرن توصیه کرده با توماس توخل برای جانشینی او قرارداد ببندند.

نشریه بیلد پس از اخراج آنچلوتی از توخل که در حال حاضر بیکار است به عنوان گزینه نخست بایرن نام بردند و یولیان ناگلسمان هم یکی دیگر از گزینه های این باشگاه محسوب می شود. رسانه های آلمان امروز همچنین از لوئیز فن خال، لوئیز انریکه و ژابی آلونسو به عنوان دیگر گزینه های بایرن برای نشستن به روی نیمکت مربیگری این تیم تا پایان فصل خبر دادند. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۴

 • محمدرضا

  انصافا باید باور کنیم آنچلوتی انداختند بیرون که فن خال بیارند

 • بهمن شهبازی

  فن خال تو منچستر جواب نداد . به نظر من انریکه عالیه . آلونسو هم که تجربه نداره

  • داود

   در ساختار امروزی فوتبال مربی ها نقش کمتری دارن، به طور نمونه باشگاه بارسلونا هر مربی که می آورد خوب کار می کند این نشان می دهد که نقش مدیریت و آرامشی که بر باشگاه حکمفرماست خیلی تاثیرگذارست از طرف دیگر شما به تیم سپاهان نگاه کنید که ساختار تیمی ومدیریتی اش بهم ریخته، و هر مربی می آورد ناموفق است. از کرانچاری که با این تیم قهرمان شده تا عبداله ویسی و...

 • Pasha

  انجلوتی و فن خال دیگه مهره های سوخته تیم های حرفه ای دنیا هستند.
  تومای توخل گزینه فوق العاده ای هست

برچسب ها