ضربه طارمی به تیم ملی؛ مثلثی که شکست

ضربه-طارمی-به-تیم-ملی؛-مثلثی-که-شکست

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم کی‌روش بازیکن کم ندارد. از زمان حضور کی‌روش پیش نیامده که با مصدومیت، محرومیت یا حتی خط خوردن بازیکنی تیم ملی دچار مشکل شود.

به گزارش وب‌سایت نود، کی‌روش در این سال‌ها توانسته به غیر از تیم اصلی یک تیم قدرتمند دیگر را هم آماده کند تادر زمان نیاز پشتیبان تیم اصلی باشد. با این حال محرومیت طارمی می‌تواند تیم کی‌روش را دچار مشکل کند. طارمی در ابتدا در تیم ملی ذخیره بود اما بعد از مدتی جایگاه خود را بدست آورد و به همراه آزمون و جهانبخش یک مثلث بسیار خطرناک را تشکیل دادند.

آزمون، مهاجم آماده تیم ملی در تیم باشگاهی‌اش شرایط خوبی ندارد. او 12 هفته است گل نزده و در نزدیکی‌های بحران قرار دارد اما در تیم ملی با همکاری دو ضلع دیگر توانسته مثلثی قدرتمند و زهرآگین را تشکیل دهد. این مثلث در هفت بازی آخر در مقدماتی جام‌جهانی صددرصد گل‌های ایران را زده‌اند. طارمی 3 گل  ویک پاس گل، آزمون 4 گل و یک پاس گل و جهانبخش هم یک پاس گل را به نام خودشان ثبت کرده‌اند. یعنی همه گل‌های تیم ملی ایران.

حالا یک ضلع این مثلث تا اطلاع ثانوی محروم است و مشخص نیست که او چه زمانی و در چه شرایطی می‌تواند به تیم ملی برگردد و این می‌تواند بزرگترین معضل کی‌روش و همچنین سردار آزمون باشد. این که چه کسی جانشین این ضلع سوم خواهد شد و آیا به زودی به هماهنگی لازم با دو بازیکن دیگر خواهد رسید یا نه و این اتفاقات چه تاثیری در گل‌های این مثلث و گل‌های زده تیم ملی دارد در بازی‌های آینده مشخص خواهد شد.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۹

 • پرسپولیس سوگلی فدراسیون

  مثلث کاوه - سردار- جهانبخش جناب دایومی رو از ذهنا پاک میکنه
  ادمین میدونم چاپ میشه

  • ج بالایی

   با گلهای همین بازیکن رفتیم جام جهانی هیچ وقت ازذهن فوتبال دوستان پاک نمیشه 6تقلالی

 • 6*4=24

  انشالاه دادش مهدی برمیگرده و جبران میکنه.
  فعلا استقلالی ها برن حالشو ببرن مگر اینکه پرسپولیس ها محروم بشن استقلالی ها به اردو تیم ملی بیان.(کاوهم که پرسپولیسی بود فقط برا دیده شدن آمد استقلال)
  آهان یادم رفت بگم داداش مربی جدیدتونم که فقط اسطورهای مارو میشناسه.خخخخح

  • فقط ایران

   دست بردارید دیگه خسته شدم انقدر آخه تو تیم ملی هم کری خونی واسه باشگاه

  • تیـــــم مــــلی 99

   این کارا رو اونقدر ادامه خواهید داد که یه جا بن بست ایجاد بشه و دیگه نشه کری خوند. متاسفانه ما ایرانی ها حد نهایی یه چیز را نمیدانیم و اینقدر ادامه میدهیم و مرزها را رد می کنیم که با یک گرفتاری تموم بشه

 • حسین

  سامان قدوس هست نبود هم کی روش بزرگ یه فکری میکرد نگرانی نیست

 • کیروش یه دنیاست

  به خدا با نبود طارمی هیچ اتفاقی در تیم ملی نمی افتد و تیم ملی دچار مشکل نمیشود. کسی که شم گلزنی پایینی داره چقدر روی آن مانور میدهند، فقط الکی بزرگش کردند. بازیکنانی دیگری داریم که از طارمی بهتر باشند.

 • مهیار

  چرا اطلاع ثانوی مگه ۳ ماه نبود؟ ب جام جهانی میرسه

 • رائول

  طارمی به خودش، پرسپولیس، تیم ملی، و شعور یک ملت توهین کرد !!!!!!

برچسب ها