فن در سار: در آستانه پیوستن به لیورپول بودم

فن-در-سار-در-آستانه-پیوستن-به-لیورپول-بودم

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه بان پیشین منچستریونایتد فاش کرده پیش از پیوستن به این تیم در آستانه پوشین پیراهن تیم رقیب سنتی آن ها بوده است. 

به گزارش وبسایت نود، ادوین فن در سار که بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱ دروازه بان شماره یک منچستریونایتد بود و با این تیم فاتح ۸ جام معتبر شد در مصاحبه با شماره ماه نوامبر مجله fourfourtwo فاش کرده که در سال ۱۹۹۹ تا آستانه پیوستن به لیورپول پیش رفته است. 

فن در سار به fourfourtwo گفته:

پس از ترک آژاکس در سال ۱۹۹۹ به لیورپول رفتم با ژرار هولیه صحبت کردم. ورزشگاه آنفیلد را به من نشان دادند و با رییس باشگاه و همچنین چند تن از بازیکنان دیدار کردم. به پیشنهاد لیورپول فکر کردم اما زمانی که بحث پیوستن به یوونتوس پیش آمد در نهایت احساس کردم که بازی در ایتالیا چالش بزرگتری برایم خواهد بود. 

بعدها متوجه شدم که فرگوسن همان سال ۱۹۹۹ به دنبال جذب من بوده اما رییس منچستریونایتد تصمیم به جذب مارک بوسنیچ گرفت. فرگوسن می خواست من جانشین اشمایکل شوم اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت شش سال بعد به یونایتد رفتم. یک روز متوجه شدم فرگوسن پیام صوتی برای من گذاشته و آنجا بود که فهمیدم یونایتد با فولام برای جذب من به توافق رسیده است. روز خاصی برای من بود. فرگوسن به من گفت که به دنبال دروازه بانی با سابقه برای هدایت و رهبری خط دفاعش است. می دانست که تجربه من به درد تیمش خواهد خورد. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۳

 • JAVID

  خرگوش یخی

 • آرسنال

  یکی از بهترین دروازه بان ها بود
  اگه از ۱۹۹۹ به منچستر می رفت الان برای خودش یه اسطوره پر آوازه مثل بوفون ، چک،کاسیاس بود
  وقتی به این فکر میکنی که تو سن ۳۴ سالگی به منچستر اومده و ۶ سال دروازه منچستر رو بیمه کرده باید سکوت کرد به احترامش
  یادمه بازی آرسنال منچستر رو میدیدم سال ۲۰۰۹ آرسنال با دوگل که در ابتدای هردو نیمه خورد باخت ولی از بهترین بازیایی بود که تو خونه منچستر بازی کرد متأسفانه هرچی آرسنال میزد وندرسار میگرفت بیش از۱۰ سیو موفق داشت

 • 6 ابوالفضل

  ارادت دارم بهش خیلی...عشق...

برچسب ها