با وجود علاقه رئال مادرید، تاتنهام هیچ قصدی برای فروش هری کین ندارد

با-وجود-علاقه-رئال-مادرید-تاتنهام-هیچ-قصدی-برای-فروش-هری-کین-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - تاتنهام قصد ندارد ستاره گلزنش را از دست بدهد.

به گزارش وبسایت نود، ایندیپندنت مدعی شده است تاتنهام هیچ قصدی برای فروش هری کین ندارد و این مهاجم انگلیسی در اسپرز ماندنی است. این در شرایطی است که گفته می شود رئال مادرید و چند تیم بزرگ انگلیسی سخت به فکر جذب این مهاجم گلزن هستند و تمایل دارند در آینده ای نزدیک برای گلزن اول اسپرز، پیشنهادات خود را ارائه کنند. در این میان به نظر می رسد شانس رئال مادرید از سایرین بیشتر است، چرا که تاتنهام نمی خواهد رقبای داخلی خود را تقویت کند.

اما یک منبع نزدیک به باشگاه تاتنهام به ایندیپندنت گفته است که هری کین فروشی نیست و باشگاه هیچ قصدی برای فروختن وی ندارد. بحث ها درباره آینده هری کین از آنجایی قوت گرفت که این بازیکن در مصاحبه اخیرش، احتمال جدایی از تاتنهام را رد نکرده بود:

هیچوقت نمی گویم نه و هیچوقت هم نمی گویم بله. نمی توانید کاملاً موضوعی را رد یا تایید کنید. حضور در باشگاهی دیگر، چیزی نیست که قطعاً به دنبالش باشم ولی نمی توانید هیچ چیزی را کاملاً رد کنید. من در اسپرز کاملاً خوشحالم ولی خواهیم دید در آینده چه خواهد شد.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • pouya

    خدایی رئال نگیردش خرابش می کنه رئال خوبه ولی نه واسه یک مهاجم نوک بنزما هر کی اومده رو فرستاد بره ادم انقدر با نفوذ بیچاره مایورال با اون استعدادش اونم بدبخت میشه

  • Cr7-17

    بابا اوبامیانگ رو بگیرین وگرنه بلندمیشم میام اونجاها
    !Hala madrid¡...

برچسب ها