دین‌محمدی: امیدوارم در کنار طاهری هم به شفر کمک کنیم، هم از او کار یاد بگیریم

دینمحمدی-امیدوارم-در-کنار-طاهری-هم-به-شفر-کمک-کنیم-هم-از-او-کار-یاد-بگیریم

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال استقلال، گفت: ما هم قرار است به شفر کمک کنیم و هم در کنار او کار یاد بگیریم.

به گزارش وبسایت نود، سیروس دین‌محمدی بعد از انتخابش به عنوان دستیار وینفرد شفر مربی جدید و آلمانی این تیم اظهار داشت: امروز در جلسه کمیته فنی حضور پیدا کردیم و در نهایت از این کمیته استعفا دادیم و مقرر شد از این پس به عنوان مربی در تیم فعالیت کنیم. 

وی افزود: شفر مربی بزرگی است که من از او شناخت زیادی دارم و امیدوارم که بتوانم در کنار بیژن طاهری به وی کمک کنم. ما هم می‌توانیم از کنار او کار یاد بگیریم و هم می‌توانیم به تیم کمک کنیم. 

مربی جدید تیم استقلال در خصوص اضافه شدن طاهری نیز به کادر فنی آبی‌پوشان، گفت: آقای طاهری بازیکن قدیم استقلال بوده و در دوران خودش یکی از فوتبالیست‌های بزرگ محسوب شده است او هم در لیگ برتر مربی‌گری کرده و هم در تجربه کار با بازیکنان مختلف را دارد. مطمئناً در کنار هم می‌توانیم روزهای خوبی را برای استقلال رقم بزنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است مربی دیگری به جمع اعضای کادر فنی آبی‌پوشان اضافه شود یا خیر، گفت: قرار نیست مربی دیگری به تیم اضافه شود و با همین نفرات کار پیش خواهد رفت.

دین‌محمدی تأکید کرد: قرار است باشگاه فردا با ما تماس بگیرد و مراسم معارفه برگزار شود و سپس در تمرین تیم شرکت کنیم. 

وی در خصوص برنامه‌های آینده آبی‌پوشان و بازی‌های این تیم مقابل فولاد و دربی حساس پایتخت، گفت: شفر این روزها به استقلال آمده تا به تیم کمک کند ما هم همه هدفمان این است که به او کمک کنیم و مطمئن باشید با کمی فرصت تیم را به روزهای خوبش برمی‌گردانیم.

 

 

2020

فارس

نظرات ۱۲

 • alireza

  شما که جاتون خوب بود میموندید همونجا تا شاگرد شوفر میومد واسه فصل بعد خودش شوفری میکرد

 • mehrab

  آقای دین محمدی و آقای طاهری آخه شما چه کارنامه ی موفقی دارین که میخواین بیان روی نیمکت استقلال بزرگ باز دوباره داستان ارث پدری پیش اومد 1 سال و نیم از منصوریان ضربه خوردیم حالا دوباره اقایان دارن سوء استفاده میکنن به نام کمیته فنی این چه وضعشه مگه قرار نبود دستیار شفر و روانشناس که معرفی کرد بیارید اینا آخه کین این دوستان رو تیم از لیگ 2 هم روی نیمکتش نمیزاره خدا یا چیکار کنیم با اینا این چه وضعشه اون از هیئت مدیره سراغ فاتح تریم میره بعد یهو سر از جایی دیگه در میاره اینم از دستیاراش باز خدا رو شکر دستیار اول میک درموت شد و این 2 نفر حق اجازه و دخالت در ترکیب و تمرین رو ندارن ..

 • ساده

  ای جانم چه پیشکسوتان دلسوزی خوی حالا چرا استعفا کمیته فنی هم میموندید بهتر میتونستسد کمک کنید

 • دختر پرسپوليسي

  منم اميدوارم همتون با شوفر به دسته ٣ سقوط كنيد و اونجا قهرمان شيد چون خاطره داريد از دسته ٣!!
  راستي چند سال جام نديديد؟!!!!!

 • سارا اس اسی

  هم مشاوره بدیم هم کار یاد بگیریم نه! پول خوبی به جیب بزنیم!!!

 • امیرحسین

  دلم خوش بود شفر اومده و همه چی خوب پیش میره ولی خیلی خوشبین نیستم با این دستیارای متوسط

 • بیژن

  آقای دین محمدی
  شما که راه آهن را در پائین ترین رتبه لیگ 1 رسوندی چه چیزی تو چنته داری که بتونی استقلال را کمک کنی؟ اگه چیزی تو چنته داشتی که راه آهن را به این روز نمیرسوندی. واقعاً دیگه به این مدیریت هیچ امیدی نیست. همه چیز پارتی بازی شده

 • محمد**

  صبح نگید چرا هوادار ها ناراحت میشن و حمایت نمیکنه.یعنی حتی یک نفر هم راضی به این انتخاب نیستن.

 • آرسن لوپن

  یکی این دین محمدی رو از این تیم دور کنه آخه چه رزومه کاری داره تو تیم های دسته یک هم نتونسته جواب بده با یه حرکت ریز و تردستانه تو برنامه شب های فوتبالی زیر اب عالیجنابعلیمنصورخان رو زد تا به این تیم نزدیک بشه اخه مگه استقلال تیم کوچکی که با سعی و خطا و آزمایش یکی مثل دین محمدی کنارش نسخه عطار بپبچه.

 • بهنام

  حداقل کسی رو میذاشتن که در اینده سرمربی استقلال بشه. یکی مثل سهراب بختیاری زاده

برچسب ها