برنده تغییرات استقلال؛ به نام شفر، به کام رحمتی

برنده-تغییرات-استقلال؛-به-نام-شفر-به-کام-رحمتی

وبسایت رسمی برنامه نود - سناریوی جدایی مهدی رحمتی از استقلال بارها نوشته شده اما این سناریو یا نصفه و نیمه اجرا شد و یا باز هم به بازگشت رحمتی به استقلال رسید.

به گزارش وب‌سایت نود، کنار گذاشتن رحمتی از استقلال این بار هم عمر درازی نداشت و او خیلی زود به تیم بازگشت. اتفاقی که پیش‌بینی می‌شد که دیر یا زود خواهد افتاد. افتخاری به گفته خودش رحمتی را با شرط و شروط به تیم برگردانده است. شروطی که مهم‌ترین آن پایان بازیکن‌سالاری در تیم استقلال بود و به گفته افتخاری اولتیماتوم‌های لازم به رحمتی داده شده است. این اولتیماتوم‌ها، شایعاتی را که در مورد رحمتی در تمام این سالهای شنیده می‌شد را تایید می‌کند و حتی افتخاری به عنوان مدیرعامل باشگاه هم از این حاشیه‌ها خبر داشته است.

با این حال برخلاف ادعای افتخاری بعید به نظر می‌رسد که نفوذ مهدی رحمتی در تیم کمتر شده باشد. روی کارآمدن شفر نامی که بیش از همه را در این روزها در استقلال مطرح کرده است فرهاد مجیدی است. بازیکنی که رابطه خوبی با مهدی رحمتی دارد و به گفته مظلومی حتی چند بار در مورد انتخاب مربی با هم متحد شده بودند. حالا آمدن شفر و رابطه خوب او با مجیدی و نزدیک‌شدن این بازیکن به استقلال روی دیگرش اقتدار رحمتی در تیم است. البته روی نیمکت هم می‌توان دوستان دیگری را پیدا کرد. درست است که بابازاده به عنوان رفیق و مربی قدیمی رحمتی همراه با منصوریان رفتنی شده است اما فعلا باشگاه استقلال به دنبال گزینه جانشینی برای او نبوده و این اشکان نامداری است که به کارش در استقلال به عنوان جانشین بابازاده ادامه می‌دهد. دروازه‌بانی که او هم رفیق صمیمی و دوست رحمتی است.

از آن سو بیژن طاهری آمده است. یکی از مربیان آکادمی استعدادیابی مهدی رحمتی. اگرچه طاهری این سمت را تکذیب کرده و گفته که او مربی آکادمی ترابپور بوده نه آکادمی رحمتی اما عکس‌های آکادمی رحمتی نشان می‌دهد که ترابپور خودش هم در آکادمی رحمتی کار می‌کند و آکادمی جداگانه‌ای ندارد که طاهری بخواهد مربی آن باشد.

اضافه شدن طاهری به نیمکت استقلال در کنار بقیه اتفاقاتی که در این تیم افتاده است همه یک معنی دارد و آن بیشتر شدن قدرت مهدی رحمتی در تیم است. کاپیتانی که همیشه، توانسته برنده نهایی جنگ قدرت استقلال باشد.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۲۴

 • نگین

  تیم نیست که! گروه مافیاییه!!

  • مسعود گل باشی

   تیم شما هم ماشالا توش دزدی جعل اسناد قاچاق لباس دوپینگ قلیون گشتو گار شبانه دعوا و .... بازم بگم؟

 • دختر پرسپوليسي

  رحمتي لايي خور آخر اين ششتقلال تا نبره ليگ ٣ ول كن نيست

 • پسر کردستان

  ولله حسینی بهتره

 • Abedi

  هیچ تغییری صورت نگرفته تازه بدتر هم شد تا وقتی این افتخاری تو استقلاله استقلال روز خوش نمیبینه کجای دنیا چند نفر جمع میشن از بین خودشون دو نفر واسه دستیاری انتخاب میکنن ؟؟
  فرهاد مجیدی و صالح بهترین گزینه بودن برای دستیاری

 • بهرام6666ازگرگان

  باید به عجایب هفتگانه یکی دیگه اضافه کنیم و اون اینه که کامنت طرفداران ششتقلال با اومدن شوفر زیاد شد.تا سه ماه دیگه شوفر به حال و روز ششعلی نیوفته صلوات.آدمین لطفا بچاپ

 • mehrab

  رحمتی دیگه خیلی از چشم ما هوادارا افتاده و به زودی هم فوتیالش تموم شده مربی های خارجی فرقی نداره خصوصا آلمانی ها به این راحتی ها باج نمیدن به امثال رحمتی ..

  • تاری

   خسته نشدی از صبح تا حالا ده تا نظر بر علیه استقلال و رحمتی دادی ؟ برو به تیم بحران زده خودت بپرداز که بازی برگشت 4 تای دیگه از الهلال نخوره

 • Abedi

  باند رحمتی خیلی بهتر از باند افتخاریه

 • marzi

  خدا ازش نگذره با این باند بازیاش... هر چ قد بیش تر تو تیم بمونه بیشتر اون خاطرات خوبی ک باهاش داریمو یادمون میره و ازش بدمون میاد

 • X

  چرا ناقص میگی اخبارو؟ مجیدی رابطه خوبی با رحمتی داره و به گفته مظلومی خواستن‌مربی تعیین کنن؟؟؟ نه نویسنده ! رحمتی‌پیشنهاد داد ولی مجیدی قبول نکرد !

 • سعید منصوری

  مهمه اینکه رحمتی جایی برای قدرت نمایی در تیم ملی نداره.
  احسنت به کی روش

برچسب ها