حاجیلو: مربی‌ِ گران بیاید ایراد می‌گیرند، ارزان هم باشد ایراد می‌گیرند

حاجیلو-مربیِ-گران-بیاید-ایراد-میگیرند-ارزان-هم-باشد-ایراد-میگیرند

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه بعضی‌ها مربی گران‌قیمت بیاید ایراد می‌گیرند، مربی ارزان قیمت هم بیاید بازهم ایراد می‌گیرند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، اصغر حاجیلو در خصوص حضور وینفرد شفر به عنوان سرمربی جدید استقلال گفت:

باید آمدن این مربی را به فال نیک بگیریم. با توجه به نتایج غیرمنتظره ای که استقلال در ابتدای فصل گرفت، علیرضا منصوریان استعفا داد تا شاید بتواند با این حرکت کمک بزرگی به استقلال کند. در این چند وقت اسامی داخلی و خارجی زیادی را دیدیم که به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شدند اما در پایان وینفرد شفر بود که به عنوان پنجمین مربی خارجی به استقلال آمد که امیدوارم بتواند آبی پوشان را از این شرایط بحرانی نجات داده و به جایگاه واقعی شان برساند.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد:

او در اولین کنفرانس خبری خیلی حرفه ای صحبت کرد و نشان داد که هدفش رساندن استقلال به بالای جدول است. امیدوارم به حمایت هواداران مسئولان به این مهم دست پیدا کند.

حاجیلو در خصوص انتقاداتی که از این سرمربی می شود، گفت:

نمی دانم چرا برخی ها به دنبال حاشیه سازی هستند. متاسفانه مربی گران قیمت بیاید ایراد می گیرند، ارزان قیمت هم بیاید ایراد می گیرند و جز انتقاد کردن کار دیگری انجام نمی دهند.

حاجیلو تصریح کرد:

باید به این مربی اجازه دهیم چند هفته کارش را انجام دهد عملکرد او را ببینیم و اگر موفق نبود از او انتقاد کنیم. باید یادمان باشد که تا کمتر از یک ماه دیگر دربی را پیش رو داریم و این بازی برای هواداران بسیار حساس است. پس باید همه ما اعم از مسئولان، پیشکسوتان و هواداران کمک کنیم تا آرامش در تیم حاکم باشد و این مربی بتواند با شناخت کامل از بازیکنان به مصاف حریف برود. یادمان نرود که برانکو هم زمانی که به ایران آمد روزهای ابتدایی برایش بسیار سخت بود اما رفته رفته با تیم آشنا شد و توانست یک قهرمانی برای پرسپولیس به ارمغان بیاورد.

پیشکسوت استقلال در خصوص انتخاب دستیاران ایرانی وینفرد شفر هم گفت:

به اعتقاد من سرمربی آبی پوشان کار خوبی می خواهد انجام دهد، البته او چند سال با میک درموت همکاری داشته و حالا هم او را به عنوان دستیار اولش انتخاب کرده اما حضور دو مربی ایرانی در کنار او می تواند هم رابطه سرمربی با بازیکنان را بهتر کند و هم این مربیان جوان می توانند از دانش و تجربیات شفر استفاده کرده و در آینده به یک مربی خوب تبدیل شوند.

حاجیلو در پایان خاطرنشان کرد:

از هواداران می خواهم به تیم کمک کنند، انتقاد غیرمنطقی را کنار گذاشته و خود را از منتقدان فضای مجازی دور کنند و با حمایت همه جانبه از سرمربی جدید و بازیکنان روحیه خوبی به آنها بدهند.

 

 

2081

 

مهر

نظرات ۲

  • بهروز

    حرف حق

  • مهدی

    خدا کنه مثل ژوزه نشه یکی مثل برانکو بشه

برچسب ها