گزارش تمرین استقلال / خبری از دستیاران جدید نشد

گزارش-تمرین-استقلال-خبری-از-دستیاران-جدید-نشد

وبسایت رسمی برنامه نود -  در اتفاقی عجیب یکی از بازیکنان تیم استقلال امروز با سگ به محل تمرین آمد که این موضوع تعجب دیگر بازیکنان این تیم را در پی داشت.

به گزارش وبسایت نود ، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۶ در حالی برگزار شد که پیش‌بینی می‌شد سیروس دین‌محمدی و بیژن طاهری دو دستیار جدید وینفرد شفر امروز در محل تمرین حاضر شوند اما این اتفاق رخ نداد و تمرین با حضور مربی آلمانی، مکدر مورت و اشکان نامداری برگزار شد.

* پیش از آغاز تمرین امروز تیم فوتبال نساجی مازندران در زمین شماره دو آزادی برنامه‌های تاکتیکی خود را پشت‌سر گذاشت و بعد از پایان تمرین مهدی پاشازاده با مهدی رحمتی و وینفرد شفر برای دقایقی گفت‌وگو کرد. سرمربی نساجی حدود 10 دقیقه با زبان آلمانی و کاملاً مسلط با سرمربی جدید آبی‌پوشان در مورد شرایط این روزهای فوتبال ایران به صحبت پرداخت که تسلط پاشازاده در زبان آلمانی باعث تعجب مترجم شفر شده بود. پاشازاده سابقه حضور در تیم فوتبال بایرن لورکوزن آلمان را دارد.

* در کمال تعجب امروز یکی از بازیکنان تیم استقلال با سگ خود به محل تمرین آمد و جالب است که وی این حیوان را در دست گرفت و از خودرویش پیاده شد. این موضوع باعث تعجب سایر بازیکنان استقلال شده بود که بازیکن مذکور بلافاصله سگ را به داخل خودرویش برد تا از دید افراد حاضر در تمرین پنهان بماند.

* یعقوب کریمی و جابر انصاری هر دو با لباس شخصی در محل تمرین امروز آبی‌پوشان حضور پیدا کردند. انصاری به دلیل گلودرد با استقلال تمرین نکرد اما شفر یعقوب کریمی را نزد خود فرا خواند و برای دقایقی با این بازیکن به گفت‌وگو پرداخت. بعد از صحبت‌های بازیکن استقلال با مربی آلمانی آبی‌پوشان کریمی به رختکن رفت لباس تیم را پوشید و در زمین کار اختصاصی انجام داد.

* برخلاف اولین تمرین تیم استقلال شفر امروز با لباس گرمکن ورزشی در محل تمرین حاضر شد و تمامی امور تاکتیکی تمیش را برعهده گرفت.

* هنوز دقایقی از تمرین امروز آبی‌پوشان نگذشته بود که مربی آلمانی استقلال به یکی از افراد حاضر در کنار زمین که از مسئولان باشگاه بود اعلام کرد که نیاز به یک آدامس دارد. جالب است که شفر با دست جیب‌های خودش را نشان می‌دهد و مدعی چیزی در آن وجود ندارد و به دنبال آدامس می‌گرد. همین موضوع باعث شد تا به این مربی آلمانی یک آدامس داده شود و او با چهره‌ای خندان به زمین تمرین رفت.

* ملی‌پوشان تیم فوتبال استقلال (ابراهیمی، چشمی و غفوری) غایبان تمرین امروز بودند.

* نصرالله عبداللهی در کنار پندار توفیقی امروز نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان شد.

* بعد از گذشت ۳۰ دقیقه از تمرین استقلال محمد محمدی دروازه‌بان سابق این تیم در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی حاضر شد و نزد نصرالله عبداللهی رفت و تمرین آبی‌‌پوشان را نظاره کرد.

* مهدی رحمتی که از دو  روز پیش در تمرین استقلال شرکت کرده امروز به همراه حسینی و ارشیا بابازاده زیر نظر اشکان نامداری تمرین کرد. یکی از تمرینات جالب اشکان نامداری با رحمتی ضربه مربی گلرهای استقلال با راکت تنیس و توپ این رشته به سمت دروازه بود و دروازه‌‌بان تیم استقلال وظفیه داشت این توپ‌ها را که بسیار کوچک بودند مهار کند.

* در ابتدای تمرین امروز بازیکنان به گرم‌ کردن بدن‌های خود پرداخت و سپس در قالب گروه‌های چند نفره بازی دستش‌ده انجام دادند. این آیتم مفرح باعث شده بود تا بازیکنانی که در این مرحله مرتکب خطا شوند به بازیکنان دیگر به نوعی کولی بدهد که این موضوع باعث خنده سایر بازیکنان و شادی آنها در محل تمرین شد.

* مرحله بعدی تمرین امروز آبی‌پوشان به فوتبال درون تیمی اختصاص داشت که هرگاه لازم بود سجاد شهبازاده به عنوان مترجم صحبت‌های مکدر مورت مربی ایرلندی استقلال را به بازیکنان منتقل می‌کرد.

* در پایان تیم امروز تیم فوتبال استقلال سیدرضا افتخاری مدیرعامل این باشگاه در محل تمرین آبی‌پوشان حضور پیدا کرد.

 

فارس

نظرات ۲

  • mehrab

    چه خبر امیدوارانه و خوش حال کننده ای خدا رو شکر ایشالله هیچوقتم اجازه نمیده شفر این افراد بی دانش بیان امیدوارم دستیار و روانشناس شفر بیاد و تیم رو بتونه از لحاظ روحی در بالاترین سطح نگه داره ==== تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۶ در حالی برگزار شد که پیش‌بینی می‌شد سیروس دین‌محمدی و بیژن طاهری دو دستیار جدید وینفرد شفر امروز در محل تمرین حاضر شوند اما این اتفاق رخ نداد و تمرین با حضور مربی آلمانی، مکدر مورت و اشکان نامداری برگزار شد.

  • **SS

    اگر قراره امثال دین محمدی بشن دستیار شفر همون بهتر که اصلا هیچ دستیاری نیارن. این افتخاری دیگه شورش و درآورده یه کار خوب میکنه ده تا کار خراب.

برچسب ها