آنچلوتی: حاضرم دستیار مونتلا شوم!

آنچلوتی-حاضرم-دستیار-مونتلا-شوم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پرافتخار ایتالیایی حاضر است هدایت میلان را به صورت مشترک با وینچنزو مونتلا بر عهده بگیرد.

به گزارش وبسایت نود، کارلو آنچلوتی که اخیرا از بایرن مونیخ اخراج شد و شایعات زیادی درباره پیوستن به میلان برای جانشینی وینچنزو مونتلا وجود دارد در جدیدترین مصاحبه خود عنوان کرده حاضر است دستیار این مربی جوان شود. 

آنچلوتی به نقل از fourfourtwo به خبرنگاران گفته:

مونتلا گفته دوست دارد دستیار من بشود و من هم باید بگویم که دوست دارم دستیار او بشوم. ما می توانیم یک بازی در میان هدایت تیم را بر عهده بگیریم. تنها رضایت باشگاه باقی مانده است!

فعلا برای ۱۰ ماه استراحت می کنم. نمی خواهم زودتر از این زمان بازگردم اما همچنان دوست دارم هر روز مربیگری کنم بنابراین فکر نمی کنم هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرم. 

به همه بازیکنان بایرن مونیخ احترام می گذارم اما به عنوان مربی باید ۱۱ نفر را به زمین بفرستم و ۷ نفر را روی نیمکت بگذارم. به هوش بازیکنان بستگی دارد که چگونه تصمیمات مرا قبول کنند و البته باشگاه هم باید از مربی حمایت کند.

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۶

 • CR 6+4 FCP

  حیف آنچلوتی که دستیار بشه.

 • masoud ahmadi

  مونتلا اوت !

  کارلتو باید بیاد میلان

  برامون سی ال بگیره

 • رضا

  انچلوتی مرد بزرگی که هیچگاه باشگاها قدرش را نشناختند

 • Raten

  هوادار سر سخت بایرن هستم. باید بگم که متاسفانه بایرن بازیکن سالار شده که با روح تیم در تضاد هست. در کجای تاریخ باشگاه اینجوری چند تا بازیکن باعث کنار رفتن سرمربی شدن. قطعاً در پشت پرده اتفاقات خیلی زیادی افتاده که معمولا باید چند سال بگذره که تو کتاب خاطراتشون بخونیم. البته عاشق یوپ هاینکس هستم ولی نه اینکه اینطوری سرمربی عوض بشه. آنچلوتی اسم بزرگی در دنیای فوتبال هست.

  • حامد نقدی

   آره بابا پر افتخارترین مربی دنیا رو برای یه باخت تو cl و جایگاه سوم تو اوایل لیگ اخراج کردن عین حماقته

 • آرش

  گفته حاضرم یه روز درمیون مربیگری کنیم

برچسب ها