چمنیان: امیدوارم خاطرات خوب گوا برای ما تکرار شود/ نباید به نتایج بازی های دوستانه توجه کنیم

چمنیان-امیدوارم-خاطرات-خوب-گوا-برای-ما-تکرار-شود-نباید-به-نتایج-بازی-های-دوستانه-توجه-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان به همراه بازیکن این تیم در نشست خبری پیش از بازی با گینه حاضر شده و پاسخگوی سئوالات خبرنگاران بودند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، عباس چمنیان چمنیان در نشست خبری پیش از بازی مقابل گینه در جام‌جهانی نوجوانان اظهار داشت:

یک سال است منتظر رسیدن فردا هستیم. پس از اینکه در شهر گوا برای جام‌جهانی انتخاب شدیم، روند آماده سازی‌مان را آغاز کردیم. ما خاطرات بسیار خوبی از گوا داریم. اولویت ما کسب موفقیت در مسابقات است و فدراسیون فوتبال به صورت کامل از ما حمایت کرده و این باعث شد که در این مدت به خوبی پیشرفت کنیم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان در ادامه گفت:

امیدواریم همان نمایشی که در بازی فرانسه و مکزیک داشتیم را در مسابقات رسمی تکرار کنیم. نباید به بازی های دوستانه و نتایج آن توجه کنیم چرا که آنچه اهمیت دارد نتایج ما در مسابقات رسمی است و از فردا کار ما در یک میدان رسمی و مهم آغاز می شود و توجهی به نتایجی که در اسپانیا گرفتیم نداریم.

سرمربی تیم نوجوانان افزود:

سه تیمی که در گروه ما هستند را ابتدا به کلاس فوتبالشان رجوع کردیم. درباره گینه باید بگویم که همه می دانند که این تیم، فوتبالی مبتنی بر قدرت بدنی را به نمایش می گذارد. این تیم در بخش حمله بازیکنان سرعتی خوبی دارد.ما بازی های این تیم را آنالیز کرده ایم و سعی می کنیم بازیکنان اصلی این تیم را مهار کنیم.

وی درباره اینکه بهترین خاطره اش از گوا چیست بیان کرد:

بدون شک ما خاطرات خوبی از مردم گوا و این شهر داریم.خوشحالم سال گذشته ما بازی ها را در مسابقات قهرمانی آسیا آغاز کردیم و در فینال هم کارمان را به پایان بردیم.این بهترین اتفاق برای یک تیم است که می تواند در آغاز و پایان یک تورنمنت حضور داشته باشد.

 

محمد شریفی: می خواهیم دستورات کادر فنی را به طور کامل انجام بدهیم

بازیکن تیم ملی کشورمان در این نشست خبری در خصوص شرایط تیم اظهار داشت:

ما حدود سه سال است کنار هم هستیم. تمرینات بسیار خوبی انجام دادیم. تنها هدفی که زیر نظر چمنیان داشتیم این بود که به امروز برسیم. فردا نخستین بازی ایران در جام‌جهانی است و امیدواریم به آنچه مدنظرمان است دست پیدا کنیم. تیم نوجوانان ایران تیم بسیار خوبی است. ما یک گروه کامل هستیم که برای موفقیت به هند آمده‌ایم. بازیکنان ایران از انگیزه‌های بالایی برخوردارند.

شریفی در پاسخ به پرسش خبرنگاری در مورد الگوی فوتبالی و تیم باشگاهی مورد علاقه اش، گفت:

من علاقه زیادی به تونی کروس و باشگاه رئال مادرید دارم.

 

 

 

2081

 

سایت رسمی فدراسیون فوتبال

نظرات ۱

  • مهدی

    با تیم اخر رنکینک بازی میکنیم و 2 تا گل شانسی میزنیم و خوشهال هم هستیم.
    همین میشه که تو جام جهانی خراب میکنیم!

برچسب ها