گازتا: انصاری‌فرد در بهترین شرایط است/ لیمونس می‌تواند به او اعتماد کند

گازتا-انصاریفرد-در-بهترین-شرایط-است-لیمونس-میتواند-به-او-اعتماد-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه گازتا اسپورت یونان عنوان کرد که مهاجم ایرانی المپیاکوس با درخشش مقابل توگو در دیدار دوستانه با ایران نشان داد که سرمربی المپیاکوس می‌تواند به او اعتماد کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، روزنامه گازتا اسپورت یونان در گزارشی نوشت کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی المپیاکوس به همراه تیم ملی ایران موفق شد در دیداری دوستانه با توگو ۲ گل به ثمر برساند.

کریم هنوز موفق نشده است تا در ترکیب اصلی المپیاکوس جایی پیدا کند اما او نشان داد که در فصل جدید در بهترین شرایط به سر می‌برد. او در دیدار مقابل توگو نشان داد که آماده است و در دقایق ۵۱ و ۶۰ دروازه توگو را باز کرد. او با عملکرد خوب خود اعلام کرد که لیمونس می‌تواند کم کم به او اعتماد کند.

 

 

2081

فارس

نظرات ۴

 • حسین کامی

  حمید درخشان اوناس

 • هوادار ملی

  درحال حاضر آمهده ترین مهاجم تیم ملیه و در بهترین باشگاه بین ایرانی ها بازی میکنه ، جالبه وقتی دوگل زد بعضی ها مغرضانه میگن که گلاش راحت بود ! پس چرا گوچی رضایی امیری قدوس و... نزدند این گلهارو؟ مثلا گل های آزمون وطارمی در بازی های قبل خیلی خلاقانه بود؟ یادمون نره که بازی باقطر درآزادی که داشتیم مساوی میکردیم با اومدن انصاری فرد توزمین و توپ ربایی از گلر بازی رو بردیم ! هرچند تیم ملی این دوره واقعا مهاجمان خوب وزیادی داره و درکل امیدوارم که کیروش بیشتر بازیش بده

 • کیروش یه دنیاست

  به نظرم تیمه به اون دره پیتی در یونان هم واسه این بازیکن بزرگه. کریم انصاری فرد بازیکن قابلی نیست. من نمیدونم چطور به تیم ملی دعوت میشود. اگر اون دو گل هم به ثمر رساند میتونم اینو بگم که بازیکن تو محلات هم میتونستند اون دو پاس رو گل کنند. از دید بنده اون بدترین بازیکن روبروی توگو بود. دقت کنید به جز اون دو گل چکار کرد در زمین؟!! اون دو پاس هم که به گل تبدیل کرد به خاطر هوش و جاگیری خوبش نبود بلکه به صورت اتفاقی بهش رسید.

  • تیم ملی

   معلومه تازه کاری ! تو زمین هیچ کاری نکرد فقط دوگل زد خخخ کاشکه بقیه مهاجمان هم هیچ کاری نکنند فقط دوگل بزنند خخ ! المپیاکوس درپیته که تو لیگ قهرمانانه ؟؟ تمامی تیمهای بازیکنان ایرانی پایین تر از المپیاکوسه برو رتبه جهانی رو ببین پسرجان

برچسب ها