تمجید سرمربی اسپانیا از رفتار هواداران با پیکه

تمجید-سرمربی-اسپانیا-از-رفتار-هواداران-با-پیکه

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی اسپانیا از واکنش هواداران این تیم به جرارد پیکه تمجید کرد.

به گزارش وبسایت نود، خولن لوپتگی پس از پیروزی ۳-۰ تیمش مقابل آلبانی که صعود اسپانیا به جام جهانی ۲۰۱۸ را قطعی کرد از هواداران که هنگام تعویض جرارد پیکه در دقیقه ۶۰ به تشویق او پرداختند تمجید کرد. 

لوپتگی به نقل از مارکا به خبرنگاران گفته:

هواداران فوق العاده بودند. حمایت آن ها باعث می شود که روی مسائل مثبت تیم ملی و کشورمان تمرکزمان کنیم. صحبت راجع به عده ای اندک مثل این است که نقاشی زیبایی ببینیم و راجع به گرد و خاک روی آن صحبت کنیم. ما باید بابت کارهای خوبی که انجام دادیم جشن بگیریم و این کار را در رختکن کردیم. 

ما پس از هفته ای دشوار به هدف اصلی مان که صعود به جام جهانی بود دست یافتیم. در نیمه اول به خصوص ۳۰ دقیقه ابتدایی خیلی خوب بودیم اما نیمه دوم را خیلی دوست نداشتم. من هیچ وقت برای کارت زرد گرفتن و کلا اینگونه چیزها برنامه ریزی نمی کنم. پیکه و سیلوا کارت گرفتند چون در برهه ای از بازی کنترل توپ و میدان را از دست دادیم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۴

 • بارسلونا❤

  اسپانیا هم یکی از مدعیان اصلی جام جهانیه

 • بارساپولیس

  تماشاگران اسپانیا انگار یادشون رفته اگر بازیکنای بارسا نبودن تا هزار سال دیگه هم دوتا یورو و جام جهانی نمیگرفتن. تو دوره طلایی بارسای پپ این اتفاقات برا تیم ملی افتاد وگرنه سالهایی که رئال قهرمان چمپیونزلیگ شد که اسپانیا همیشه کله پا شده جام جهانی ۹۸ که همون مقدماتی حذف شد یورو ۲۰۰۰ از فرانسه باختن حذف شدن ۲۰۰۲ جلو کره جنوبی حذف شدن ۲۰۱۴ که مقدماتی حذف شدن پنج تای هلند و گل فن پرسی که یادتونه یورو ۲۰۱۶ هم باز جلو ایتالیا حذف شدن تموم این سالها بعد از قهرمانی رئال به این مسابقات رفتن. اون تیم ملی افتخارآفرین بود که هشتاد نود درصدش بارسای پپ بود. نمک نشناس نباشید

  • بارسلونا❤

   دقیقا دوست عزیز ...


   همه میدونن که تیم ملی اسپانیا بیشتر با سبک بارسا کار میکنه تا رئال ...

  • امیر

   دقیقا
   با همون روش بارسا یعنی تیکی تاکا
   پیکه آلبا ژاوی اینیستا بوسکتس پدرو فابرگاس داوید ویا
   البته ویا بعدا اومد بارسا

برچسب ها