طرح نوشت؛ مسی و آرژانتین در خطر از دست دادن جام جهانی

طرح-نوشت؛-مسی-و-آرژانتین-در-خطر-از-دست-دادن-جام-جهانی

وبسایت رسمی برنامه نود - آرژانتین ممکن است از صعود به جام جهانی 2018 باز ماند.

به گزارش وبسایت نود، تساوی اخیر تیم ملی آرژانتین، کار یاران مسی را برای صعود به دور نهایی جام جهانی 2018 سخت کرده است. این در شرایطی است که برزیل و اروگوئه صعود خود را به دور نهایی قطعی کرده اند.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • حمید رئالی

  ببین به چه روزی افتاده اونم با کلی ادعا و بهترین بازیکنای هم تیمی...بیچاره کریس تک و تنها تیمشو قهرمان اروپا میکنه....ولی ایشون هنوز معلوم نیست صعود کنه یا نه..
  اینجاست که معلوم میشه بهترین بازیکن جهان کریس هستش

  • آرش اسفندیاری

   حمید جان تو که اون ساعت اجازه نداشتی بیدار بمونی و بازی رو ببینی چون فرداش مدرسه داشتی راجبه چیزی که نمیدونی الکی حرف نزن. مسی در اون بازی چهارتا موقعیت تک به تک عالی برای مهاجمان آرژانتین ساخت که همشو خراب کردن..!
   در ضمن فوتبال در آمریکای جنوبی بخاطر خشونت و سرعت بالاش خیلی سخت مثل اروپا نیست که پنالدو به راحتی بتونه به لیختن اشتاین در شش قدم گل بزنه ..!

  • حامد نقدی

   شما رو هم دعوت می‌کنم با کلمه‌ی زرشک بیشتر آشنا بشی.
   لابد منظورت از بهترین بازیکن دنیا همونی هست که تو فینال کلا وجود نداشت و هم تیمی‌هاش براش جام می‌بردن یا اونی که ۳ تا از ۶ تا گلش آفساید بود و به زور داوری رفتن فینال؟ نه داداش شاید اسم ستاره‌های آرژانتین بزرگ باشه ولی یا دعوت نمی‌شن یا دعوت شدنی هم نقش چوب تو زمین رو دارن. بهتره اگه بازی‌ها رو نمی‌بینی الکی نظر ندی. فوتبال اگه قرار بود بازی تک نفره باشه همون تک نفره برگزار می‌شد. آدم سر تعصب الکی حرف نمیزنه.

برچسب ها