مصدومیت شجاع به نفع پرسپولیس؛ آشتی‌کنان برانکو و سیدجلال

مصدومیت-شجاع-به-نفع-پرسپولیس؛-آشتیکنان-برانکو-و-سیدجلال

وبسایت رسمی برنامه نود - مصدومیت شجاع خلیل‌زاده و دوری چند هفته‌ای او از پرسپولیس، در ظاهر خبر بدی برای این تیم است اما شاید در نهایت به نفع آن‌ها تمام شود.

به گزارش وبسایت نود، اختلاف برانکو و سیدجلال، در هفته‌های اخیر جدی شده و جلال حسینی بعد از مدت‌ها مصدومیت، این هفته دقایقی برای تیم ملی به میدان رفت. برانکو هم اعلام کرده در بازی با استقلال خوزستان به حسینی بازی نمی‌دهد. با بودن زوج خلیل‌زاده و انصاری، خیال برانکو تا حدی از خط دفاعی راحت بود و اصراری به بازگرداندن سیدجلال نداشت. به خصوص که آن‌ها در هفته‌های ابتدایی، مدافعان ثابت برانکو بودند و تازه هماهنگ شده‌اند.

ادامه بازی دادن برانکو به زوج خلیل‌زاده و انصاری و دوری سیدجلال از ترکیب اصلی، می‌توانست اختلاف سرمربی و کاپیتان پرسپولیس را بیشتر کند اما مصدومیت خلیل‌زاده، ماجرا را عوض می‌کند. برانکو بجز بازی با استقلال خوزستان که تیم ملی تازه از روسیه برگشته، چاره‌ای جز بازی دادن به سیدجلال ندارد و در بازی برگشت با الهلال، احتمالا او یکی از بازیکنان ثابت سرخپوشان خواهد بود.

فصل پیش رضاییان هم در لیست سیاه برانکو قرار داشت اما گره خوردن کار پرسپولیس در بعضی بازی‌ها و پس از آن محروم و مصدوم شدن چند بازیکن، برانکو را مجبور کرد ابتدا مقابل استقلال خوزستان و صنعت نفت به عنوان بازیکن ذخیره و سپس در ترکیب اصلی بازی با ماشین سازی به او بازی بدهد. با مصدومیت خلیل‌زاده، سیدجلال هم دوباره به ترکیب پرسپولیس برمی‌گردد و او و برانکو، مجبورند اختلافات‌شان را تا اطلاع ثانوی پشت سر بگذارند.

 

22330

اختصاصی

نظرات ۸

 • 6تایی هستن

  فرمانده به میادین برگشت؛
  کاپیتان خوش اومدی

 • محمد

  چرا انقدر با کنایه و سر بسته صحبت میشه خب همه میگن اختلاف ولی هیچکی نمیگه چه اختلافی و سر چی؟؟؟؟
  از اونور میگن شب نشینی تو امارات ولی کسی نمیگه کی؟؟؟

 • علیرضا

  این شجاع و بیرانوند رو کلا از پرسپولیس بندازن بیرون آنالیز نود رو که دیدم مخم داشت میترکید

 • فرهاد

  برانکو کی هستش که حالا سیدمون بخواد باهاش آشتی کنه

  • زانیار

   به 6تقلالیا ربطی نداره

  • علی

   همونی که پارسال قهرمانمون کرد و خالق عدد 4 واقعی
   مطمئنا شما پرسپولیسی نیستی برادر

 • ramin

  خدایش من نمیدونم برانکو چی در بازی شجاع دیده که این بازیکنو خریده ایا بازیهای فصل قبله این بازیکنو تو سپاهان دیده!!!

 • سعید

  هرچی برانکو بگه

برچسب ها