آلگری: فتح لیگ قهرمانان هدف مان نیست

آلگری-فتح-لیگ-قهرمانان-هدف-مان-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - آلگری لیگ قهرمانان را رویایی تصور می کند که برای تحقق آن باید تلاش کنند.

به گزارش وبسایت نود، ماسیمو آلگری سرمربی یوونتوس که در سه سال حضورش روی نیمکت بیانکونری، دو بار با این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده ولی هر دو مرتبه مقابل غول های اسپانیا شکست خورده است، در مصاحبه اخیرش درباره اهداف تیمش صحبت کرده است:

سه فصل فوق العاده را پشت سر گذاشته ایم. فینال اول غیرمنتظره بود. اما در فینال دوم امید بیشتری برای قهرمانی داشتیم، ولی این مهم رقم نخورد. اما به هر حال رسیدن به فینال لیگ قهرمانان موفقیت است، چرا که این اتفاق خیلی تکرار نمی شود. رسیدن به قهرمانی لیگ قهرمانان، هدف یوونتوس نیست. رویایی است که برای محقق شدن آن باید برای سال هایی طولانی تلاش کنیم. هدف یووه این است که جایگاه ثابتی در میان هشت تیم برتر اروپا داشته باشد.

آلگری در مورد بوفون دروازه بان اسطوره ای یوونتوس هم چنین گفت:

او استعدادی خاص است که برای 20 سال بهترین در جهان بوده است. این که در 39 سالگی به عنوان بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان انتخاب شوید، واقعاً اتفاق خاص و منحصر به فردی است.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • Cr7-17

  تاوقتی رئال هست بایدم جرات نکنی ازقهرمانی حرف بزنی
  !Hala madrid¡...

  • mojtaba13

   زرشک :)

 • امیر

  وقتی حرف از الگری میشه احساس میکنم مربی کاره ای توتیم نیست تیمایه خوب بدون مربیم نتیجه میگیرن یادتون باشه فصل اخرکه تومیلان بود میلان نتیجه نمیگرفت فکرمیکردن از ضعف مربیه که ازاون زمان کلی مربی اوردن هیچ کدوم نتیجه نمیگیره اما همین الگری اومد یونتوس قدرتمند کونته رو گرفت دوبارم به فینال لیگ قهرمانان رسوند اگه بدبود اینجاهم باید نتیجه نمیگرفت به این نتیجه رسیدم که این تیمه که یه مربیوبزرگ میکنه یا کوچیک نه مربی

برچسب ها