چمنیان: بازی با گینه تمام شد، حالا به آلمان فکر می‌کنیم/قدم به قدم پیش می‌رویم

چمنیان-بازی-با-گینه-تمام-شد-حالا-به-آلمان-فکر-میکنیمقدم-به-قدم-پیش-میرویم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم نوجوانان ایران گفت: بازی گینه تمام شد،از هم اکنون به آلمان فکر می کنیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، عباس چمنیان در نشست خبری پس از بازی مقابل گینه عنوان کرد:به تیم خوب و قدرتمند گینه تبریک می گویم.این تیم توانایی های زیادی داشت و به واقع نماینده ای از آفریقا بود. به هر حال ما گام نخست را محکم برداشتیم.

وی افزود: همانطور که در نشست خبری دیروز گفتم بازی اول در هر تورنمنتی اهمیت زیادی دارد.

چمنیان ادامه داد: بلافاصله پس از بازی به بازیکنانم گفتم که این مسابقه و پرونده مربوط به آن به پایان رسید. بنابراین ما گینه را فراموش کردیم و فقط به بازی آلمان و قدم های رو به جلو می اندیشیم. این بازی گام اول ما از یک مسیر بسیار بسیار طولانی بود.

سرمربی ایران درباره اینکه آیا نسبت به شرایط جوی مسابقه اعتراضی دارد یا نه بیان داشت: نه مشکلی وجود نداشت. ما سه روز زودتر به اینجا آمدیم و بچه هادبا شرایط آب و هوایی آشنا بودند. از آنها تشکر می‌کنم که تا پایان بازی مقاومت کردند و تلاش خود را ادامه دادند.

چمنیان در پاسخ به خبرنگار فیفا مبنی براینکه ظاهرا در گوا تیم ایران همیشه خوب بازی می کند تصریح کرد: ما در همه شهرها و کشورها می توانیم قابلیت هایمان را نشان دهیم.البته گوا هم برای ما خوش یمن است.

وی درباره اینکه چه نظری درباره گل نخست ایران دارد، اظهار داشت: این گل گل زیبایی بود که در جریان بازی کمک زیادی به ما کرد.می توانم بگویم هر آنچه در جریان مسابقه دیده شد را به طور کامل در تمرینات مرور کرده بودیم.ما از هم اکنون به بازی آلمان فکر می کنیم و قدم به قدم پیش می رویم. 

20441

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۱

  • pouya

    النان از اون کشورایی هست که تیم های پایه اش خیلی خوبند ببینیم بازی با المان چیکار می کنند بچه ها

برچسب ها