مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸؛ امیدواری هلند به معجزه در شب پیروزی ارزشمند فرانسه و پرتغال

مقدماتی-جام-جهانی-2018؛-امیدواری-هلند-به-معجزه-در-شب-پیروزی-ارزشمند-فرانسه-و-پرتغال

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم های فرانسه و پرتغال به پیروزی های ارزشمندی در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ دست پیدا کردند. 

به گزارش وبسایت نود، هفته نهم دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروه های اول، دوم و هشتم برگزار شد. در گروه اول تیم سوئد با ۸ گل مقابل لوکزامبورگ پیروز شد. در دیگر بازی تیم فرانسه با تک گل متوئیدی در دقیقه ۳ به پیروزی ارزشمندی در خانه بلغارستان دست یافت و هلند با نتیجه ۱-۳ مقابل بلاروس پیروز شد. پروئپر، روبن و دپای برای هلند در این بازی گلزنی کردند. در این گروه تیم فرانسه با ۲۰ امتیاز صدرنشین است و تیم های سوئد و هلند با ۱۹ و ۱۶ امتیاز در رده های بعدی قرار دارند. تیم های سوئد و هلند در هفته پایانی به مصاف هم می روند اما هلند به دلیل تفاضل گل زیاد دو تیم تنها در صورت پیروزی با اختلاف ۶ گل می تواند در رده های اول یا دوم گروه قرار بگیرد. 

در گروه دوم تیم پرتغال با گل های رونالدو و آندره سیلوا در خانه اندروا پیروز شد و سوئیس با نتیجه ۵-۲ مقابل مجارستان به پیروزی رسید. تیم لتونی هم به تساوی بدون گل مقابل جزایر فارو رضایت داد. در این گروه سوئیس با ۲۷ امتیاز در صدر قرار دارد و پرتغال ۲۴ امتیاز در رده دوم قرار گرفته است. 

در گروه هشتم هم تیم بلژیک با نتیجه ۳-۴ مقابل بوسنی پیروز شد. تیم استونی با ۶ گل مقابل جبل الطارق به پیروزی رسید و یونان با نتیجه ۱-۲ از سد قبرس گذشت. تیم بلژیک که صعودش قطعی شده با ۲۵ امتیاز صدرنشین است و یونان با ۱۶ امتیاز در رده دوم قرار گرفته است. بوسنی هم با ۱۴ امتیاز در رده سوم قرار دارد. 

مرحله مقدماتی در قاره آفریقا هم ادامه پیدا کرد و تیم نیجریه به نخستین تیم آفریقایی صعود کرده به جام جهانی تبدیل شد. 

ویدیو: خلاصه بازی بلغارستان - فرانسه

ویدیو: خلاصه بازی بلاروس - هلند

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۹

 • 3☆☆4

  ولی این رسمش نبود بلاروسیا اینقدر محکم بازی کردن باید سه چهارتا گل بخودی میزدن:-(
  اخه چه معنی داره تو گروهی ک هلند هست سوئد بالا بیاد!

 • حمید مسی

  عجب سوپر گلی زد پنالفسایدانو به تیم درجه چهارم اروپا!اگه پنالفسایدانو در آمریکای جنوبی بود بعید میدونم تعداد گلای ملیش از 40 گل فراتر میرفت با بازی هایی که تیمای آمریکای جنوبی میکنن همش خطا و درگیری انگار در رینگ بوکس دارن با هم بازی میکنن.اونوقت بعضیا تیمای این منطقه را با تیمای درجه 4،3،2 اروپا هم سطح میدونن
  "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=آماده خور

  • mohammad

   قهرماناي چند دوره قبل جام جهاني نشون ميده كه سطح فوتبال اروپا بالاتره يا امريكاي جنوبي.
   توو هر تيم ملي كه بازي كني ٧٩ تا گل ملي كار اسوني نيست دوست عزيز. امان از تعصب كوركورانه!

  • Cr7-17

   خخخخ منفجر نشی یک وقت
   پس اینجورکه تومیگی تیمهای افریقایی باید حرف اول بزنن تودنیا ولی اروپاییها حرف اول میزنن چون فوتبال رو باعلم ودانش وتاکتیک و... بازی میکنن نه فقط درگیرانه و بااستفاده ازقدرت بدنی که اگه اینجوری بودگفتم که پس تیمهای افریقایی باید بهترین تیمهای دنیا بودن
   البته اقتضای سنته چون تاچشم بازکردی داورها داورسلونا رو تودوران خوبش قراردادن وشدی طرفدار داورسلوناییها
   !Hala madrid¡...

  • Sajjad47

   پرو۰ ارژانتین ۰. خخخ

 • مهدی

  سلام.
  واقعا این چه گروههایی. فرانسه، هلند، سوئد، بلغارستان، بلاروس توی یک گروه.
  پرتغال، آندورا، جزایر فارو، لتونی، مجارستان و سوئیس توی گروه دیگه. واقعا فیفا شاهکار کرده. از آمریکای جنوبی با اون تیم های قدرتمند 4.5 سهمیه. از آمریکای شمالی که مکزیک همیشه اول می شه و امریکا و ... 3.5 تیم. امریکای جنوبی واقعا خشن بازی می کنن و داورا هم اصلا نمی بینن خطاها رو. واقعا فیفا باید یک بازنگری توی سید بندی و سهمیه بندی کنه. چطور می شه سه تیم درجه 5 اروپا توی یک گروه بیفتن ( گروه پرتغال واقعا شاهکاره.)

 • man.utd

  این خیلی مسخره س که تیمای دوم برن پلی آف ! یعنی ایتالیا و پرتغال باید برن پلی آف ! مثل آسیا ، از هر گروه تیمای اول و دوم باید مستقیم برن جام جهانی

 • مسی اسطوره پنالدو

  تو پرتغال هنوز به پنالدو جان دروازه خالی میدن.ولی تو ریال دیگه کسی این دروازه خالی گل کن و قبول نداره که بهش گل خالی بدن بزنه.سر همین با ایسکو قهر کرده،گل میزنه سمتش نمیره.دقیقا مثل کاری که با گرت بیل کرد که گل میزد سمتش نمیرفت.
  انصافا پنالدویی پنالدو
  خخخخخخخخ
  زنده باد بارسلونا زنده باد پادشاه مسی

 • انتی زغال

  من نمیدونم این زغالیا چرا انقد عجیب غریبن طرف به اندورا گل زده انقد خوشحالی داره؟

برچسب ها