نگاهی به آخرین وضعیت تیم‌های قاره سبز در مقدماتی جام جهانی

نگاهی-به-آخرین-وضعیت-تیمهای-قاره-سبز-در-مقدماتی-جام-جهانی

وبسایت رسمی برنامه نود - تنها یک بازی از بازی های دور گروهی باقی مانده است.

به گزارش وبسایت نود، با انجام بازی های شنبه شب از دور مقدماتی جام جهانی 2018، اکنون تنها یک دور دیگر از بازی های دور گروهی باقی مانده است و بعد از ان تکلیف تیم های صعودکننده و راه یافته به پلی آف مشخص می شود.

در گروه اول فرانسه با 20 امتیاز صدرنشین است و حداقل حضورش را در پلی آف قطعی کرده است اما برای صعود مستقیم نیاز به نتیجه هفته پایانی دارد. سوئد هم با 19 امتیاز دوم است، هلند هم شانس اندکی برای صعود به پلی آف دارد.

در گروه دوم، سوئیس با 27 امتیاز صدرنشین است و پرتغال با 24 امتیاز دوم است، سایر تیم های این گروه حذف شده اند و تنها جنگ بر سر صعود مستقیم است.

در گروه سوم، آلمان صدرنشین شده و صعودش قطعی شده است، ایرلندشمالی هم به دنبال کسب مجوز  بازی در پلی آف است. در گروه چهارم صربستان با 18 امتیاز صدرنشین است، صرب ها حداقل در گروه چهارم، دومی خود را قطعی کرده اند ولی هنوز نه صعودشان قطعی است و نه حضورشان در پلی آف. ولز و جمهوری ایرلند هم در پی جایگاه های کسب سهمیه هستند.

در گروه پنجم، لهستان 22 امتیازی و صدرنشین است و حضورش در پلی آف را حداقل قطعی کرده است، دانمارک هم با 19 امتیاز دوم است. مونته نگرو نیز هنوز شانس دارد. در گروه ششم انگلیس صدرنشین صعودش را قطعی کرده و اسکاتلند، اسلواکی و اسلوونی در رده های بعدی هستند و شانس کسب سهمیه پلی آف را دارند.

در گروه هفتم صعود اسپانیا قطعی شده و ایتالیا هم قطعاً در پلی اف حاضر خواهد بود. در گروه هشتم بلژیک صعودش قطعی است، بوسنی 14 امتیازی با یونان 16 امتیازی در تلاش برای کسب سهمیه پلی آف هستند. در گروه نهم ایسلند فعلاً صدرنشین است، آن ها حداقل سهمیه پلی اف را گرفته اند. کرواسی و اکراین هم در رده های بعدی هستند و شانس کسب صعود مستقیم و یا سهمیه پلی آف را دارند.

فعلاً جدول تیم های رنکینگ دوم یوفا به ترتیب زیر است. تیم نهم از کسب سهمیه پلی آف باز خواهد ماند.

قرعه کشی پلی آف 25 مهر انجام می شود، بازی های دور رفت، 18 تا 20 آبان ماه و بازی های دور برگشت 21 تا 23 آبان انجام می شود.

1878

اختصاصی

نظرات ۸

 • F.lampard

  انگلیس قهرمان میشه ایشالا

 • حسن

  هلند که نمیره آرژانتین کارش سخته دو سه تیم خوب آفریقایی اوت شدن پرتغال ایتالیا کرواسی و غیره معلوم نیست تو پلی آف چیکار کنن، آقا خلاصه زمینه قهرمانی ایران تو جام جهانی داره هموار میشه

  • فیفا

   کشته و مرده تخلیل تخیلی شما هستم حسن اقا....پس اینم اضافه کنیم که بازی فینال بین ایران و برزیل برگزار میشه و ایران برای اولین بار به جام جهانی دست پیدا میکنه....

 • Abbbas abi

  درسته جام جهاني بعدي بخاطر أضافه شدن تيم ها بي كيفيت ميشه ولي حداقل خيال آدم راحته كه هلند ايتاليا آرژانتين ... همه خوب ها هستن

 • Arash Darbari

  ههه حرفایی میزنیدا - داداش این تیمایی که اسم بردی هیچکدوم مدعی قهرمانی تو جام جهانی نیستن و حتی اگه تو جام جهانی هم باشن تو همون مراحل ابتدایی حذف میشن هم آرژانیتن هم ایتالیا اگه به جام جهانی صعود کنن احتمال اینکه تو مرحله گروهی حذف بشن زیاده از گروهشونم بیان بالا مرحله یک هشتم حذف میشن خودم عاشق ایتالیام ولی باید همیشه باواقعیت کنار اومد هلند هم که انصافا حقش نبود به جام جهانی بگیره و وضعیتش خیلی بدتر از ارژانتین و ایتالیاس پرتغال ولی تیم خوبی داره بااینکه طرفدار پرتغال نیستم ولی فک میکنم این تیم هم به جام جهانی میره هم میتونه حداقل تا جمع هشت تیم برتر بیاد بالا انگلیس هم درخوش بینانه ترین حالت میتونه تا یک هشتم یا یک چهارم بیاد بالا این تیم جام جهانی رقابت اصلی بین آلمان فرانسه و برزیل خواهد بود بلژیک هم تیم خوبی داره ولی حداکثر تا نیمه نهایی میاد بالا البته خودم به شخصا ترجیح میدم بلژیک قهرمان شه ولی شانس اصلی قهرمانی رو آلمان میدونم ولی اصلا خوشم نمیاد از آلمان

 • matin .pbc

  خخخخخخخخححح جام جهانی نگاه نکنید بیکارید

 • reza

  درد نداره که روبن ومسی تخمه بزارن جلوشون تو تلوزیون هوشمندشون بازی گروه ایران رو دنبال کنن از سردار و انید ابراهیمی فوتبال یادبگیرن

 • حامد نقدی

  اولین نکته اینه: در گروه دوم، سوئیس با ۲۷ امتیاز صدرنشین است و پرتغال با ۲۴ امتیاز دوم است، سایر تیم های این گروه حذف شده اند و تنها جنگ بر سر صعود مستقیم است. یعنی تنها گروه که این شرایط رو داره بازم پرتغال اول نیست و احتمالا به پلی آف بره.
  نکته‌ی دوم در جواب عزیزانی که فکر خام نرفتن آرژانتین به جام جهانی رو دارن: شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه. هم می‌ره جام جهانی و هم قهرمان می‌شه. اگه بازی مقابل پرو رو دیده باشید می‌فهمین که توی ۳ تا بازی با سمپائولی چقدر پیشرفت کردن و چقدر خوب شدن و با بدشانسی بازی رو نبردن. بازی بعدی رو می‌بریم و توی جام جهانی هم طوفان به پا می‌کنیم و امیدوارم تو فینال به آلمان بخوریم تا انتقام بگیریم.

برچسب ها