کلاهبرداری میلیاردی از بازیکنان جویای نام در یک تیم لیگ یکی

کلاهبرداری-میلیاردی-از-بازیکنان-جویای-نام-در-یک-تیم-لیگ-یکی

وبسایت رسمی برنامه نود - در یکی از تیم‌های لیگ دسته اولی از بازیکنان جویای نام کلاهبرداری میلیاردی صورت گرفته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، در یکی از تیم‌های لیگ دسته اولی از بازیکنان جویای نام در فصل گذشته و ابتدای این فصل کلاهبرداری میلیاردی صورت گرفته است. شیوه کار هم اینگونه بوده که یک شیاد با فوتبالیست های گمنام ارتباط می‌گرفته و از آنها در خواست پول از ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان می‌کرده است. این فرد پس از دریافت پول با همکاری یکی از مسئولان ارشد باشگاه آنها را در تمرینات تیم شرکت می‌داده است. حتی به برخی از این بازیکنان وعده حل مشکلات خدمت سربازی‌شان را می‌دادند.

در فصل گذشته در زمان تست گیری شماری از این بازیکنان در تمرینات این تیم حاضر شدند اما بعد از انتخاب یک مربی اخلاق گرا و با کارنامه درخشان تیر این شیاد و همکارش در باشگاه به سنگ می‌خورد و آنها نمی‌توانند برای بازیکنان کاری انجام بدهند و این بازیکنان را به تیم‌ دوم باشگاه در لیگ دسته دوم می‌برند و وقتی نمی‌توانند به وعده‌هایشان عمل کنند ، بازیکنان و خانواده‌هایشان از این فرد و آن مسئول باشگاه شکایت می‌کنند.

اکنون هم آن فرد شیاد فراری است و مسئول باشگاه نیز از سوی مدیران ارشد باشگاه اخراج شده است و حتی نامه‌ای مبنی بر عزل او به هیات  فوتبال آن استان فرستاده‌اند. با این حال گفته می‌شود رقمی در حدود یک میلیارد تومان از بازیکنان جوان و جویای نام از سراسر کشور گرفته‌اند. 

مسئولان این باشگاه حتی اعلام کرده‌اند این مسئول سابق حق حضور در باشگاه را ندارد و نباید حتی به ساختمان این باشگاه نزدیک شود!.

فارس

نظرات ۲

  • ⭐سجـــاد⭐

    مثل عنکبوت کار میکنن به همه جا وصلن

  • آروين

    ضمن ابراز همدردي با اين عزيزان بايد ي نكته بگم كه اشتباه از خودشون بوده..اين همه فدراسيون ميگه گول دلال هارو نخوريد
    من نميدونم ايجنت واسه چيه پس ..اون ايجنت بنده خدا اين همه مدرك ميگيره كه قانوني كار كنه برامون بعد ما ميريم با دلالا بدون هيچ مدرك و اعتباري كار ميكنيم
    پس ما كي ميخوايم حرفه اي و مثه اروپا باشيم

برچسب ها