پاداش ۸۵ میلیونی به ۳ کارمند پرسپولیس!/ پول‌هایی که به حساب باشگاه واریز نشد

پاداش-85-میلیونی-به-3-کارمند-پرسپولیس-پولهایی-که-به-حساب-باشگاه-واریز-نشد

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه پرسپولیس پس از پیروزی برابر الاهلی عربستان میلیون‌ها تومان پول اهدایی یک هوادار ایرانی مقیم امارات را بر خلاف قانون بین ۳ کارمند و بازیکنانش توزیع کرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، ظاهرا حواشی اردوی امارات تیم فوتبال پرسپولیس تمامی ندارد. پس از موضوع خوشگذرانی برخی از بازیکنان این تیم که خبرساز شد، حالا خبر رسیده که در اردوی امارات این تیم که برای بازی با الاهلی عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برپا شده بود، یک تاجر ایرانی مقیم امارات (م.ی) با حضور در اردوی پرسپولیس مبلغ چند صد میلیونی را به مدیران باشگاه به عنوان کمک هواداری هدیه می‌دهد.

پس از این اتفاق و به جهت برتری پرسپولیس مقابل الاهلی، مدیران باشگاه به هر بازیکن حدود ۲۵ هزار درهم، معادل تقریبی ۲۵ میلیون تومان از این پول اهدایی پاداش پرداخت می‌کنند.

نکته عجیب این ماجرا آنجاست که سه نفر از کارمندان باشگاه هم که معمولا در تمام اردوهای خارجی این تیم حضور دارند، جمعا مبلغی حدود ۸۵ میلیون تومان دریافت کرده‌اند.

سوال اینجاست، باشگاهی که با اعلام شماره حساب و درخواست رسمی کمک از هواداران، به اهدای ۱۰ هزار تومانی هواداران خود دلخوش است، چگونه تصمیم می‌گیرد که چند ۱۰ میلیون پول باشگاه را بین سه کارمند تقسیم کند؟

این اتفاق در حالی رخ داده که باشگاه پرسپولیس نه تنها خبر دریافت کمک از سوی تجار ایرانی مقیم امارات را رسانه‌ای نکرده، بلکه اعلام نکرده که این پول‌ها چگونه هزینه شده است؟

این در حالی است که تیم پرسپولیس یک شرکت دولتی تلقی می شود و مطابق قانون تمام کمک ها و هدایای نقدی به این باشگاه ابتدا باید به حساب خزانه واریز شده و سپس با تخصیص آن در ردیف هزینه کرد باشگاه با امضای مدیرعامل وصول و هزینه شود؛ اتفاقی که درباره کمک چند صد میلیونی این هوادار ایرانی ساکن امارات رخ نداده است.

به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه پرسپولیس باید با اطلاع‌رسانی درست پیرامون این موضوع، دقیقا مشخص کنند به هر بازیکن چقدر پاداش داده شده و کارمندان باشگاه چقدر و چرا این مبالغ را دریافت کرده‌اند؟ از طرفی دیگر این پول قابل پرداخت به کارمندان باشگاه است، چرا تنها به این سه نفر خاص پرداخت شده و آیا این پول حق سایر کارکنان باشگاه نبوده است؟

آیا مدیران پرسپولیس هم از این پول منتفع شده‌اند؟ اصولا چرا باید دریافت این کمک مالی، همانند "مبلغ شمار" کمک هواداران ایرانی بر روی سایت باشگاه اطلاع‌رسانی نشود؟

سوال مهم پایانی هم این است که بر چه اساسی مدیران باشگاه پرسپولیس بر خلاف قانون کمک یک هوادار را به صورت نقدی و بدون ثبت قانونی دریافت و هزینه کرده اند؟

20441

 

ایسنا

نظرات ۶۱

 • امیدوحیدیفر

  چه پولی داده وزیر ورزش به پرسپولیس که هرچی میبخشن به این واون تموم نمیشه خدایش خیلی بیطرفه این وزیرورزش مدیون هستین اگه فکرکنیدپرسپولیسیه

  • نصیر

   اگر وزیر ورزش پول میداد که باشگاه پرسپولیس بیکار نبود برای جمع کردن پول ژوزه پول و حقوق دو ماه بازیکنان و کارمندانش رو کلآ نده و با صفر کردن حساب باشگاه حتی با اتوبوس برن اصفهان و همه رو بریزه توی شکم ژوزه جناب عقل کل!

  • افشین

   از همون پول هایی که 10 سال تمام به استقلال شما دادن تا یکم هوادار جمع کنه هنوزم تمومی نداره!!

 • اس اس

  چه میکشیم ما هوادارای استقلال و پرسپولیس از این مدیران بی سواد

 • اروین

  خخخ فقط متاسفم که تازه دارین میفهمین پرسپولیس سال هاست پرشده از خلاف و‌...ولی هواشو داشتن.

 • ارتش سرخ پیزوری


  تا بوده همین بوده و اگه قانونی حساب کنیم این تیم بایده ده باره منحل شده بود ولی با مبالغ غیرقانونی و پشت پرده و ولخرجی از پول خزانه باز دست بسوی هوادار دراز میکند
  واقعا دست اقای طاهری درد نکنه

 • استقلال عشقمه پرچمش کفنمه

  فردا میان این رسوایی را هم تکذیب میکنن
  واقعا با چه رویی از هوادار درخواست کمک میکنید
  امیدوارم جای پرت کردن افکار عمومی پاسخ درستی داشته باشید و به فکر تکذیب نباشد

 • امیر

  این دیگه حتما خیریتی توش بوده

 • جانم فدای ایران

  با این حساب با چه رو و منطقی دست جلو هوادار دراز میکنن
  همیشه هم از وزارت ورزش جهت تزریق پول به باشگاه طلبکارن
  تا کی پول بی زبون بیت المال و هوادار خرج این نالایق ها بشه

 • هر دم از این باغ پولی میرسد !

 • عباس یل آبادی

  فردا میان افکار مردم رو به سمت استقلال مشغول میکنن تا هوادار نپرسه و ندونه این پول هواداران ساده خرج کجاها میشه
  واقعا برای اقای وزیر با انتخاب چنین مدیرانی برای سرخابی های پایتخت متاسفیم
  ادمین جان این حرف همه هواداران سرخابی هستش
  چاپ کن لطفا

  • امیر

   شما واقعا فکر میکنید پولی که از هوادارا به استقلال کمک شده چهل ملیون بوده!این ها همه حرفه صد در صد بیشتر بوده اما این مبلغ واعلام کردن

 • هوادار

  شما ها که این همه پول حیف و میل میکنید یک بار هم که شده دربی رو رایگان یا نیم بها جهت تشکر از هواداران که تو گرما و سرما حمایتتون کردن برگزار کنید

برچسب ها