برهانی:روزی که بازیکن به سمتم کفش پرت کند روز مرگ من است

برهانیروزی-که-بازیکن-به-سمتم-کفش-پرت-کند-روز-مرگ-من-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی مستعفی تیم فوتبال داماش تهران گفت:روزی که بازیکن بخواهد به سمت من کفش پرتاب کند روز مرگ من است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، آرش برهانی در خصوص اتفاقاتی که بعد از ماجرای استعفایش از تیم فوتبال داماش تهران، مطرح شده است، اظهار داشت: شنیده‌ام رسانه‌ها نوشته‌اند که بازیکن به سمت من کفش پرت کرده است و از این اتفاقات رخ داده. از قول من بنویسید که من همیشه طوری رفتار کردم و به طرف مقابلم طوری احترام گذاشتم که آنها هم احترام من را حفظ کنند. یکسری مسائل در تیم اتفاق افتاد که دیدم بازیکن در مسائل فنی دخالت می‌کند و من هم اجازه چنین مسائلی را به بازیکنان نمی‌دهم. این ایده من در کار مربیگری است و مطمئن باشید روزی که بازیکن به سمت من کفش پرت کند روز مرگم است.

وی افزود: در لیگ سه بعضی از بازیکنان و نه همه آنها ممکن است به وظایفی که دارند خوب عمل نکرده و از روی ناآگاهی کارهایی انجام دهند که غیرحرفه‌ای باشد. همانطور که ممکن است در لیگ‌های بالاتر چنین اتفاقاتی بیفتد ولی من چون همه چیز را در فوتبال دیده‌ام اجازه کوچکترین دخالت را در کار فنی به بازیکنان نمی‌دهم. آن بازیکن باید بفهمد که کارش بد است و جای دیگر این کار را انجام ندهد. وقتی یک بازیکن دخالت می‌کند من باید مقابل او بایستم چون ممکن است فردا این بازیکن بزرگتر شود و اشتباهاتش را همینطور بیشتر در تیم‌های دیگر تکرار کند. به خاطر همین است که می‌گویم عهد کرده‌ام با اینگونه مسائل مقابله کنم. نه کفشی پرتاب شده و نه اتفاقی افتاده بلکه آن بازیکن حرفی زده که احساس کنم دخالت کرده و به خاطر آن با او برخورد کردم و شنیده‌ام باشگاه هم او را اخراج کرده است.

مهاجم سابق استقلال تاکید کرد: استعفای من هیچ ربطی به این مسئله نداشت و یکسری مشکلات در تیم وجود داشت که تؤام شد با این مسئله. مثلا ما 2 هفته است که می‌گوییم کارت گلر دوم ما را صادر کنید که این اتفاق نیفتاد و جالب است بدانید در همین بازی دروازه‌بان ما دقیقه 20 اخراج شد و مجبور شدیم 70 دقیقه یک بازیکن دیگر را در پست غیرتخصصی درون دروازه بازی دهیم.

برهانی در پاسخ به این سؤال که آیا از انتخابت پشیمان نیستی، گفت: اینها همه یک تجربه است. دیدن این اتفاقات می‌تواند تجربه باشد. من دوست داشتم کار مربیگری را از پایین‌ترین رده آغاز کنم و بالا بیایم. هیچ عجله‌ای هم بابت این موضوع نداشته و ندارم و بعد از استعفایم تیم‌های لیگ 2 و لیگ یک به من پیشنهاد مربیگری دادند و سعی می‌کنم از این اتفاقات برای خودم تجربه بسازم. من دوست دارم به یکسری جوان کمک کنم چون واقعا آنها دیده نمی‌شوند. خیلی از بازیکنان در لیگ‌های پایین، لابی ندارند و حتی حقشان است در لیگ برتر بازی کنند. در تیم خود من یکی دو بازیکن وجود داشت که می‌توانند در لیگ برتر به میدان بروند.

وی در پایان گفت: من در این کار نه پولی گرفته‌ام و نه مسائل مالی در آن دخیل بوده است. بعد از استعفایم کل بازیکنان به من زنگ زدند و آنجا متوجه شدم که چه مسئولیت سنگینی را قبول کردم. شاید پیش از این بازیکنان تیمم را خیلی دوست داشتم اما حالا دیگر عاشق آنها هستم چون در آن سن و سال فهم و شعورشان را نشان دادند که این برای من بسیار ارزشمند است. امیدوارم آنها پیشرفت کنند. آرزو دارم آنها را در لیگ برتر ببینم.

 

2051

فارس

نظرات ۱۵

 • F.lampard

  هیچوقت بازیکن بزرگی نبودی...
  با اینکه استقلالیم

  • دنی

   حرف از لابی زدی داغ دلم تازه شد،خدا از باعث بانیشون نگذره

  • مسعود گل باشی

   اره تو استقلالی هستی عزیزم ایشون دومین گلزن تاریخ لیگ برتره بزرگ نیست؟ هه

  • 3☆☆4

   چیزیت نی!توهم زدی...
   البته همه نظراتت همینطوره

  • فینال اسیا رو ندیدی چه ارزشی داری

   تو برو دوغ تو بنوش

  • پسر ایتالیایی

   استقلال اصن بازیکن بزرگ نداشت.
   اگه داشت شفر نام میبرد. پنج از بازیکن از پرسپولیس نام برد.
   واقعیت همینه. جالبه همین استقلالیا ب ما میگن بی افتخار.
   اسم ایران و همین بازیکنای پرسپولیس تو جهان مطرح کردن
   شیشتقلالیا بدجور حسودن بدجور

  • پسپس صغیر

   همین که اشک تیم شمارو در اورد برا ما کافیه خخخ

  • پرسپولیس با مرام

   برهانی عالی بود و بزرگ یکی از رکورداررهای لیگ برتر

 • mehrab

  امیدوارم در سمت مربی گری هم موفق باشی پسر آبی ..

  • تلقلول

   نه که در سمت بازیکنیش خیلی موفق بود

 • علی

  آرش راست میگه، کسی را یارای پرتاب کفش به سوی او نیست؛ بلکه اوست که کفشش رو به سمت مردم شوت می کنه؛ یاد اون دورانی می افتم که آرش آقای سکو، توپ رو به جای دروازه به سمت تماشاگران شوت می کرد!!!!

 • ماهان

  با اینکه استقلالی نیستم به هیچ وجه ولی باید به سرمربی احترام گذلشت نه سمتش کفش پرت کرد و باید احترامشو حفظ کرد

 • دختر پرسپوليسي

  اخه با چه رزومه اي رفتي مربي شدي كه آخر سر كفش سمتت پرت كنن

  • ایوب

   خخخخخ رزومه که خریدنی نیست خب باید از یجا شروع کنه که مثلا رزومه براش بشه

 • مهدی

  ارش جان شما به درد مربیگری نمیخوری. مربی باید طوری با بازیکن هاش صحبت کنه که ازش حساب ببرند و روش سوار نشن. با شناختی که از نوع صحبت کردن تو داریم که خیلی آروم و ریلکس صحبت میکنی بازیکن ایرانی ازت حساب نمیبره. به نظرم تو ایران آگه قرار باشه موفق باشی غیر از علم مربیگری باید مثل قلعه‌نویی مدیرت هم داشته باشه

برچسب ها