فرگوسن به خاطر کانتونا، از خرید زیدان صرف نظر کرد

فرگوسن-به-خاطر-کانتونا-از-خرید-زیدان-صرف-نظر-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - فرگوسن شانس خرید زیدان را داشته ولی به خاطر کانتونا، از جذب زیدان صرف نظر کرده است.

به گزارش وبسایت نود، مارتین ادواردز مدیر اجرایی سابق منچستریونایتد در مصاحبه اخیرش با وبسایت باشگاه مدعی شده است که منچستریونایتد در اواسطه دهه 90 میلادی شانس جذب زیدان را داشته ولی به دلیل تمایل فرگی برای جذب کانتونا، از خرید زیدان صرف نظر کرده اند. مارتین ادواردز چنین گفته است:

وقتی زیدان هنوز در بوردو حضور داشت، لز کرشاو استعدادیاب باشگاه با من صحبت کرد و گفت باید به زیدان فکر کنیم، من هم این موضوع را به فرگوسن انتقال دادم. فرگوسن گفت که کانتونا خودش در مورد زیدان با او صحبت کرده است ولی فرگی این احساس را داشت که زیدان در پستی مشابه با کانتونا بازی می کند. بعد از اتفاقی که در بازی مقابل کریستال پالاس برای کانتونا رقم خورد، فرگوسن به فرانسه رفت تا اریک را متقاعد کند دوباره با ما قرارداد امضا کند، فرگوسن تصور می کرد اگر زیدان را جذب کند، ممکن است روی پست و شرایط بازی اریک کانتونا تاثیر بگذارد، بنابراین با اریک ادامه داد.

ادواردز فاش کرده که یونایتد تلاش زیادی هم کرد تا جان بارنز، گاسکوئین، لینه کر و آلن شیرر را جذب کند ولی در خرید هیچ کدام از آن ها به توفیق نرسید.

1878

اختصاصی

نظرات ۵

 • امین

  برای یه خریدش کلی فکر میکرده . اون وقت مدیران ما تیمو میندن و بعد مربی براش انتخاب میکنن .

  • amir

   اگه اینطور نبود، الکس فرگوسن نمیشد

 • رضا

  اشتباه بعدی فرگوسن بعد از دست دادن پوگبا و ریبری . زیدان کبیر کجا و کانتونا کجا ..

  • بهنام۲

   زیدان کبیر! این عادت دیرینه ما ایرانیهاست که یا یکی رو می بریم عرش و یا یکی رو لگدمال میکنیم. حد وسط نداریم

  • شایانن

   دوست عزیز زیدان بزرگ هست درش شکی نیست ولی کانتونا هم ستاره ای بزرگ بوده کسی که شاید به اندازه گیگز و اسکولز تو یونایتد نبوده ام هنوز که هنوزه طرفدارا منچستر تو الدترافورد براش سرود میخونن و بهش افتخار میکنن

برچسب ها