آلگری: رئال مادرید مدعی شماره یک قهرمانی در اروپاست

آلگری-رئال-مادرید-مدعی-شماره-یک-قهرمانی-در-اروپاست

وبسایت رسمی برنامه نود - مکس آلگری، سرمربی تیم یوونتوس معتقد است که رئال مادرید امسال نیز مدعی اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در فینال سال گذشته لیگ قهرمانان، بیانکونری با نتیجه 4-1 مغلوب لوس بلانکوس شد و حالا آلگری در مصاحبه با Tuttosport می گوید:

رئال مادرید مدعی شماره یک است. آنها کمی لغزیده اند و امتیازاتی از دست داده اند، اما حالا دوباره عملکرد خوب خود را شروع کرده اند؛ آنها مقابل دورتموند 70% قدرت خود را به نمایش گذاشتند و پیروز شدند. بارسلونا لیونل مسی را دارد که تفاوت ها را رقم می زند. پاریسن ژرمن در حال حاضر قابل تشخیص نیست، اما بازیکنانی مثل نیمار، امباپه، کاوانی، دنی آلوز،... را دارند و در ماه مارس خواهیم دید که چه تیمی هستند.

آیا دلتنگ دنی آلوز هستم؟ او بازیکن مهمی است، یک بازیکن تکنیکی، که در نیم فصل دوم سال گذشته برای ما خیلی خوب کار کرد.

لئوناردو بونوچی هم بعد از مشکلاتی که با آلگری پیدا کرد، در تابستان امسال راهی میلان شد. آلگری در این باره افزود:

لئو بازیکن مهمی بود، اما تاریخ یووه مشخص است: بازیکنان مهم زیادی جدا شده اند. بعد از برلین، با جدایی پیرلو، ویدال و کارلوس توز به نظر می رسید که کار یووه تمام شده است اما در عوض ما مجدداً شروع کردیم. همین مسئله در مورد جدایی پوگبا و موراتا نیز صدق می کرد. باشگاه خوب کار کرده است.

 

قسمت دیگری از مصاحبه آلگری را می توانید اینــجا بخوانید.

1771

اختصاصی

نظرات ۳

 • حمید مسی

  بارسلونا لیونل مسی را دارد که تفاوت ها را رقم می زند.فقط همین
  در ضمن هوادارای پنالفسایدانو که صحبت از گلزنی اون آقا در بازی های ملی میزنن فقط لازمه بهشون بگم میبینید که لواندوفسکی با تیم لهستان که حتی ضعیف تر از پرتغاله بیشتر از پنالفسایدانو گل زده.پس باید نتیجه بگیریم لواندوفسکی از پنالفسایدانو بهتره.چرا باور نمیکنید تیمای درجه چندم اروپا در اروپا زیاده و از خوش شانسی پرتغال و شاید گوی های داغ چند دوره هستش به این تیما برخورد کرده.پس دیگه هیچ حرفی نزنید.بازی پنالفسایدانو را روبروی شیلی دیدیم که حتی جرات نکرد پنالتی هم بزنه
  "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=آماده خور

  • keanu

   عجب سوزی میاد

  • Sina reali

   کار و زندگیت شده پست گذاشتن تو همه خبرها
   ادمین جان چند باری پیام دادم ثبت نکردی اگه قراره ثبت نکنی که به خودمون زحمت ندیم

برچسب ها