کنایه مولر به آنچلوتی: با آمدن هاینکس دوباره تمرینات خوبی خواهیم داشت

کنایه-مولر-به-آنچلوتی-با-آمدن-هاینکس-دوباره-تمرینات-خوبی-خواهیم-داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره آلمانی بایرن مونیخ با کنایه به سرمربی پیشین این تیم از بازگشت یوپ هاینکس استقبال کرده است. 

به گزارش وبسایت نود، توماس مولر که رسانه های آلمان از او به عنوان یکی از بازیکنانی که در اخراج کارلو آنچلوتی از بایرن مونیخ نقش بزرگی داشته یاد کردند در جدیدترین مصاحبه خود ضمن کنایه به این مربی ایتالیایی از بازگشت یوپ هاینکس ابراز خوشحالی کرده است. 

مولر به نقل از بیلد به خبرنگاران گفت:

حالا دوباره می توانیم تمرینات خوبی داشته باشیم! هاینکس گزینه مناسبی است چون این توانایی را دارد تا کاری کند تیم بیشتر تلاش کند، تعهد بیشتری داشته باشد و از نظر دفاعی مستحکم تر باشد. هاینکس با شور و شوق و همچنین علاقه کار می کند. بعضی مسائل باید تغییر کند. تیم باید به مسئولیت هایش عمل کند. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۴

 • آتوسااااا

  من خودم عاشق هاینکس هستم و دستاوردای فوق العاده ای داشته ، اما خداییش کارلتو هم مربی کوچیکی نیست . دلم میخواست با بایرن هم قهرمان CL بشه

 • حامد

  مشکل بایرن اینه که دیگه دوران مولر و نویر و ریبری و خیلی دیگه از ستاره های بایرن تمام شده ‌. البته تصمیمات وحشتناک آنجلوتی هم نقش خیلی مهمی داشت

 • بابک

  بیا...این اعترافه....
  متاسفانه عصر بازیکن سالاریه و براحتی مربی اخراج میکنند.مورینیو, رانیری ,راجرز ,دی بوئر و...

 • Cr7-17

  بازیکنهای بایرن ظاهرا هنوزهم نمیدونن انچلوتی کیه که اینجوری دربارش حرف میزنن؛طرف اون همه جام وافتخارکسب کرده بعد۴تابازیکنی که دیگه پیرشدن ونمیتونن مثل قبل بازی کنن میان ازانچلوتی ایرادمیگیرن؛تو یورو هم یکدونه گل نزدی تقصیر لوو بوده حتما!

برچسب ها