مشروح برنامه نود و قرعه‌کشی جام حذفی / رقبای پرسپولیس و استقلال مشخص شدند

مشروح-برنامه-نود-و-قرعهکشی-جام-حذفی-رقبای-پرسپولیس-و-استقلال-مشخص-شدند

وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه 17 مهر نود با محوریت بررسی بازی دوستانه تیم ملی ایران و قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت 22:41 دوشنبه از شبکه سه روی آنتن رفت.

* مشروح قرعه کشی جام حذفی:

مدیران و نمایندگان باشگاه های سیاه جامگان، خونه به خونه، بادران، صنعت نفت، ملوان، گسترش فولاد، ایران جوان، نفت تهران، گل ابریشم، استقلال خوزستان و تراکتورسازی به استودیو آمدند و قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با حضور آنان برگزار شد.(ویدیو)

قرعه کشی جام حذفی با کمک سعید فتاحی و احمدرضا عابدزاده برگزار شد و استقلال حریف نساجی مازندران شد و برنده بازی پرسپولیس و نفت تهران به مصاف بادران می رود. فهرست کامل مسابقات به شرح زیر است و تیم های میزبان در سمت راست قرار دارد:

تراکتورسازی - فجرسپاسی

ایران جوان بوشهر - گل ابریشم تهران

پرسپولیس / نفت تهران - بادران تهران

گسترش فولاد - اکسین البرز

نفت آبادان - داماش گیلانیان

ملوان - استقلال خوزستان

نساجی قائمشهر - استقلال تهران

خونه به خونه - سیاه جامگان

در صورت برتری مقابل نفت تهران و صعود پرسپولیس، میزبان بازی با بادران با قرعه‌کشی مشخص خواهد شد و در صورت راهیابی نفت تهران به دور بعد این تیم میزبان خواهد بود.

قرعه کشی جام حذفی

* مشروح برنامه نود:

در ابتدای برنامه سوال مسابقه نظرسنجی درباره میزبانی از مسابقات تیم ملی در شهرستان ها پخش شد.

نظرسنجی نود

کلیپ خلاصه ای از آن چه در برنامه امشب خواهیم دید پخش شد و شامل بخش های زیر بود:
قصه تیمی که 27 سال قبل اولین قهرمانی ایران بعد از انقلاب را رقم زد
تولد 78 سالگی باسابقه ترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران
17 دوره حضور مداوم و 500 تایی شدن 5 باشگاه در لیگ برتر
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی

خلاصه مسابقه دوستانه ایران  و توگو با برتری دو صفر ملی پوشان در ورزشگاه آزادی پخش شد.

در رده بندی باشگاه ها براساس تعداد بازیکنانی که برای اولین بار در زمان کیروش تحویل تیم ملی دادند، پرسپولیس با 14 بازیکن صدرنشین است.

آمار نود

ایران در تمام ادوار حضور در جام جهانی قبل از جام جهانی با میزبان روبرو شده است.

آمار نود

 
خلاصه مسابقه تیم نوجوانان ایران در جام جهانی مقابل گینه و با برتری سه بر یک شاگردان چمنیان پخش شد.


ایران تنها تیم ملی عضو فیفا است که در تمام رده های جام جهانی از جمله فوتبال، فوتسال، جوانان، نوجوانان و ساحلی حضور دارد.

آمار نود

به مناسبت رسیدن به بازی 500 در لیگ برتر رکوردهای 5 تیم لیگ مرور شد. در ابتدا افتخارات و رکوردهای استقلال در تاریخ لیگ برتر پخش شد.(ویدیو)

گزارشی از انتخاب وینفرد شفر به عنوان سرمربی جدید استقلال و کارنامه عملکرد او پخش شد.(ویدیو)

مرور عملکرد سایپا، با ثبات ترین تیم تاریخ لیگ برتر به عنوان دومین باشگاه 500 تایی لیگ پخش شد.(ویدیو)

بخش نوستالژی این هفته به گفت‌وگو با ناصر ابراهیمی پیشکسوت فوتبال ایران و مرور قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در بازی های آسیایی پکن 1990 اختصاص داشت.(ویدیو)

ناصر ابراهیمی برنامه نود

تصاویری به یاد ماندنی از تاریخ جام حذفی و قهرمانان ادوار گذشته پخش شد.(ویدیو)

 رکوردها و افتخارات پرسپولیس و بازگشت های به یادماندنی این تیم در تاریخ لیگ برتر مرور شد.(ویدیو)

رکوردهای محمود یاوری باسابقه ترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران مرور شد.

محمود یاوری برنامه نود

گزارشی از جشن تولد محمود یاوری با حضور اهالی فوتبال و دوستان او در اصفهان و گفت و گو با این مربی قدیمی پخش شد.(ویدیو)

آنالیز کیفیت فنی لیگ برتر و افزایش زمان مفید بازی در لیگ هفدهم نسبت به فصل قبل بخش بعدی بود.(ویدیو)

آنالیز نود

عملکرد و افتخارات سپاهان، پرافتخارترین تیم لیگ برتر در ادامه به پخش رسید.(ویدیو)

خلاصه مسابقه نفت مسجدسلیمان 0-1 گسترش فولاد(جام حذفی)

رکوردها و عملکرد ذوب آهن با سه نایب قهرمانی در تاریخ لیگ برتر در ادامه روی آنتن رفت.(ویدیو)

برادران، رئیس هیات فوتبال استان خراسان رضوی روی خط تلفنی آمد و درباره میزبانی مسابقه پدیده و ذوب آهن در ورزشگاه امام رضا صحبت کرد.
وی در این خصوص گفت: ما برای برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا مشکلی نداریم و یک ماه پیش توافق کردیم اینجا بازی انجام شود. همه کارها انجام شده،  اما متاسفانه اخبار مختلفی می شنویم که موجب نگرانی ما می شود.
براداران ادامه داد: امروز آقای خوش نیت از فرمانداری مصاحبه کرد و اعلام کرد بازی باید در ورزشگاه ثامن برگزار شود. ایشان دو نکته را عنوان کرده اند و اول این که ورزشگاه نواقصی دارد. سوال ما این است مگر ورزشگاه ثامن نواقص ندارد؟ ورزشگاه امام رضا درجه A را دارد و کیفیت آن را آقای تاج تایید کرده است. دیگر این که گفتند  هیات فوتبال باید 15 روز قبل از بازی به ما اطلاع می داد. ما هر هفته بازی داریم، چطور 15 روز قبل می توانیم خبر بدهیم؟ به نظرم آقای خوش نیت نظر شخصی خودش را گفته چون جلسه شورای تامین برگزار نشده است و و این نظر آقای فرماندار نیست.
رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی ادامه داد: باشگاه پدیده در کورس قهرمانی است و در رده دوم جدول است و نیاز به حمایت و تماشاگر دارد. اگر تیم در وسط جدول بود چنین دغدغه هایی نداشتیم. ورزشگاه ثامن واقعا خیلی دور است و ما در آنجا مهمان حساب می شویم. شورای تامین ما بسیار توانمند است و در بسیاری از مواقع یک یا دو روز قبل از هر اتفاق تشکیل جلسه می دهد و تصمیم می گیرد و نمی دانم چرا این فصل صحبت از هماهنگی 15 روز پیش از بازی شده است.

نتایج و گلهای هفته هفتم لیگ دسته اول باشگاه های کشور به پخش رسید.(ویدیو)

درگيری شديد بین اعضای تیم های امید نفت اهواز و ملی حفاری اهواز بخش بعدی بود که پخش شد.(ویدیو)

خوش نیت معاون سیاسی امنیتی فرماندار مشهد در ادامه روی خط آمد و دلایل مخالفت این نهاد با برگزاری بازی پدیده در ورزشگاه امام رضا را عنوان کرد.
وی در این باره گفت: نمی شود ملاحظات امنیتی و ایمنی را کنار گذاشت و فرایندی که باید طی شود را نادیده گرفت. دستورالعملی وجود دارد که دوستان هیات فوتبال باید رعایت کنند و 15 روز قبل محل برگزاری بازی را جهت هماهنگی اعلام کنند.
خوش نیت در پاسخ به اینکه با این وجود آیا حاضر به همکاری برای برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا هستند گفت: اگر دوستان نیروی انتظامی موافقت کنند و بتوانند امنیت را برقرار کنند مشکلی نیست. فلسفه وجودی این 15 روز همین هماهنگی دستگاه های مخلتف برای تامین امنیت مسابقه است و این روند باید به صورت اصولی و با نامه نگاری طی می شد نه اینکه در رسانه ها عنوان شود و با فشار افکار عمومی کار جلو برود.
خوش نیت در پایان گفت: ما تلاش می کنیم کمک کنیم ولی قول 100 درصد نمی دهیم. قبلا گفتیم محل برگزاری بازی ورزشگاه ثامن است اما باز هم فردا پیگیری می کنیم تا به نتیجه برسیم.(ویدیو)

تیتر روزنامه های ورزشی سه شنبه از روی سایت نود مرور شد و با پخش آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود ساعت 1:24 دقیقه سه شنبه به پایان رسید. در نهایت با شرکت یک میلیون و 686 هزار نفر در نظرسنجی، 88 درصد موافق برگزاری بازی های دوستانه تیم ملی در شهرستان ها بودند و 12 درصد نظر مخالف داشتند.

 نظرسنجی نود

اختصاصی

نظرات ۱۶

 • نصف‌جهان

  عادل خان منه نوعی اگه بازیای بی اهمیت بیاد اصفهان دلیلی برای رفتن به ورزشگاه نداریم.پس زیادمطمئن نباش که ورزشگاه پربشه.اصلن چرابایدفقط بازیای غیررسمی ودوستانه یابیاهمیت بیادشهرستان؟ بلزیای مهم هم میتونه بیاد.شناازبابت میزبانی خیالتونراحت باشه.

  • حامد

   شهری مثل اصفهان هتلهای مناسب وزیبا ومجلل وامنیت وآرامش وتمیزی شهری وزیرساختهای حمل ونقل کافی را برای برگزاری ‌بازیهای مهم دارد.

  • Mtttt

   من به گزینه یک رای دادم ولی بازیهای دوستانه چرا؟دومین نظرم اینه که اتفاق خوبی بود مراسم قرعه کشی در برنامه نود برگزار شد،سومین هم بازی تراکتور و فجر سپاسی در تبریز منو یاد بازی میندازه که برای اولین بار ورزشگاه یادگار امام پر از جمعیت شده بود واین میتونه باز هم رخ بده،اقای فردوسی پور اینکه بازی دوستانه رو تو یه شهر دیگه برگزار کنیم و بازی های رسمی در تهران برگزار بشه این اصلا انصاف نیست.ایشالله یه بازی رسمی هم تو تبریز برگزار بشه.

  • Mohammad 6+4=ss

   پس با این حساب اصفهان از لیست شهرهای میزبانی تیم ملی خارج میشه...!!!

   من خودم اهوازی هستم و با انجام بازی های دوستانه تیم ملی در شهرم راضی هستم ، یک خوبی که داره اینه که بار مسئولییت هواداری تیم ملی بین تمام هواداران در ایران تقسیم میشه ، و دوم همین خودش یه انگیزه ای رقابتی بین هواداران فوتبال تمام استانها بوجود میاره ، و چالشی جدید در فوتبال کشور بوجود میاره، و با اینکه مطمعنم که در بازیهای رسمی ملی غدیر اهواز فول میشه، ولی بازیهای رسمی و مهم رو حق آزادی میدونم، بلاخره مهمترین و شناخته ترین ورزشگاه ایران محسوب میشه، ولی با اینحال وزارت میتونه با برنامه ریزی برای بازیهای غیر رسمی در دیگر استانها، به بهترین ورزشگاه میزبانی ، بازی های رسمی ملی رو هم بسپاره /....

 • مسعود گل باشی

  کاشکی 4پولیس میخورد به استقلال حیف شدمنتظر بودیم ولی عیبی نداره 4بهمن منتظریم بازی با نساجی خیلی سخت تر از 4پولیسه ولی شانس اوردیم میزبان شدیم خداروشکر

  • مسیح

   به به آقای شیش باشی اره راست میگی عیبی نداره مثه پارسال تو لیگ ۴ تا ۴ تا می زنیم بهتون

  • استقلال کبیر

   داداچ داری اشتباه میزنی ۴آبان نه ۴بهمن ولی بقیه کامنت تو درست بود

  • خطاب به گل باشی

   شیش باشی شب دراز هست وقلندر بیداراصلا ببین باشفرنتیجه میگیریدبرددربی پیش کش

  • miladd

   اولا 4 ابان نه 4 بهمن دوما ما که از خدامون بود به استقلال بخوریم ثانیا شما هروقت جایگاه هواداراتون تو دربی پر شد بعد بیا کری بخون

  • مسعود گل باشی

   استقلال کبیر منم دقت کنی نوشتم 4 بهمن خخخخخ مسیح کلا یک بار 4تا به ما زدین کی 4تا 4تا زدین؟ بجاش 4بار پشت هم مابردیمتون بیشترین امار برد دربیو داریم موند برسین بهمون تو یک نیمه هم 3تا میزنیم تو دودقیقه هم 2تا میزنیم سیع نکن ابرو خودتو ببری

  • سپیدرودعشق بی پایان

   باشه گل باشی اصلا یه بار 4تازدیم،،شماچندبار چهارتا زدین ک دارین پوز چهارتا بردتودربی رو میدین،،یعنی اینقدر ازخودتون ناامیدین ک همون چهارتا برد رو بزرگترین افتخارتون میدونین،،اونم ک عاقلان دانند پشتسرهم نبود،،سطح انتظاراتتو بالاببر
   خیریتی هم ک توکار طارمی بود این بود ک باعث شد 6دقلالیا ازغاربیرون بیان هههههه

 • چجوری تو 4تا خوردی؟

  حیف قشقایی نیست :(((

  • چجوری تو 6 تا خوردی؟

   به جاش گل ابریشم هست :)))

  • چجوری تو 6تا خوردی؟

   :))))))

 • محمدپارسا

  داداچ پارسال ۴تا۴تا زدی؟
  پارسال ک رفت بزور مساوی گرفتین برگشتم سه تاخوردین دوتا توی دودقیقه خواب دیدی خیرباشه خخخخ

 • امییییییییررررررررر

  ادامه کامنت شیش باشی : تو 10 دقیقه از تیم 10 نفره از بازیکنی که 9 ثانیه توپ رو داشته 3 تا 3 تا میخوریممممممممم.این و یادت رفت بود شیش باشی

برچسب ها