عصبانیت مورینیو از تصمیمات روبرتو مارتینز

عصبانیت-مورینیو-از-تصمیمات-روبرتو-مارتینز

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو از تصمیمات سرمربی تیم ملی بلژیک ناراحت است.

به گزارش وبسایت نود، روبرتو مارتینز روز دوشنبه در مصاحبه اش اعلام کرد که لوکاکو از مصدومیت مچ پا رهایی یافته و می تواند تیم ملی بلژیک را در دیدار مقابل قبرس همراهی کند. این در شرایطی است که این تصمیم اصلاً خوشایند مورینیو نیست.

لوکاکو در بازی با کریستال پالاس در لیگ برتر دچار مشکل شد و هفته گذشته تمرین نکرد و بیم آن می رفت که دچار مصدومیت مچ پا شده باشد ولی او شرایط تمرین را پیدا کرد و حالا مارتینز قصد دارد از لوکاکو استفاده کند. این در شرایطی است که صعود بلژیک به جام جهانی قطعی شده و منچستریونایتد باید روز شنبه در لیگ برتر یک دیدار حساس را مقابل لیورپول برگزار کند و مورینیو گلزن تیمش را آماده برای آن دیدار می خواهد.

اما موضوع فقط به این جا ختم نمی شود، هفته گذشته فلینی هم در دیدار مقابل بوسنی آسیب دید. او اگرچه چند روز تمرین نکرده بود ولی در ان دیدار تشریفاتی برای بلژیک، از ابتدا به میدان رفت و به دلیل مصدومیت لیگامنت از زمین بیرون رفت. انتظار می رود فلینی که شرایط خوبی هم داشت، حداقل دو هفته از میادین به دور باشد. مورینیو در حالی فلینی آماده را از دست داد که پوگبا هم حداقل شش هفته دیگر به میادین باز می گردد.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • TripleM

  متاسفانه دو تا از بهترین هافبک ها رو از دست دادیم. این فوتبال ملی هم معضلی شده.

  • محمود

   فلینی و پوگبا تو بازیهای باشگاهی مصدوم شدن پس تیم ملیشون باید معترض باشن در مورد لوکاکو هم این حق سرمربی تیمشونه که از بهترینای تیمشون استفاده کنن مگه تیمهای دیگه صعود نکردن مثل برزیل که نیمار بازم داره تو تیم ملی بازی میکنه

 • jd.dri

  بلزیک هم دیگه شورشو درآورده !!!

برچسب ها