وایخو: چالش مبارزه برای کسب جایگاه در رئال مادرید را دوست دارم

وایخو-چالش-مبارزه-برای-کسب-جایگاه-در-رئال-مادرید-را-دوست-دارم

وبسایت رسمی برنامه نود - خسوس وایخو بعد از مدت ها دوری از میادین به دلیل مصدومیت، بالاخره فرصت بازگشت به میادین را پیدا کرد و حالا به فکر پوشیدن پیراهن رئال مادرید و تحت تأثیر قرار دادن زیدان است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، وایخو که فصل گذشته به صورت قرضی در آینتراخت فرانکفورت توپ زد، حالا به رئال مادرید برگشته و در اردوی تیم ملی زیر 21 ساله های اسپانیا به سر می برد و هنوز اولین بازی خود در فصل جدید را انجام نداده است. او در آستانه بازی با اسلواکی به خبرنگاران گفت:

اینکه بخشی از باشگاه بزرگی مثل رئال مادرید باشم و برای جایگاه خود بجنگم، چالش بسیار خوبی برای من است، این نوع ماجراجویی ها را دوست دارم. وقتی به اردوی تیم ملی هم ملحق شدم همانطور بود، باید جایگاه خود در تیم را به دست آورید. احساس خوبی دارم.

حالا خیلی خوب و خوشحالم، بازی برای تیم ملی و تمرین در کنار این هم تیمی ها که چیز های زیادی از آنها یاد می گیرم، خیلی خوب است. این مصدومیت ها بخشی از فوتبال هستند، همه ما دوست داریم که فعال باشیم و بازی کنیم. به خوبی ریکاوری کرده ام و به لطف آن، توانستم به اردوی تیم ملی زیر 21 ساله ها بازگردم.

1771

اختصاصی

نظرات ۱

  • pouya

    با استعداد کی بودی تو

برچسب ها