حمدی‌نژاد: از اسم کریمی استفاده کردند و پول طلبکاران را ندادند

حمدینژاد-از-اسم-کریمی-استفاده-کردند-و-پول-طلبکاران-را-ندادند

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن پیشین نفت تهران تأکید کرد که از سوی مالک باشگاه نفت طلاییه پولی به طلبکاران پرداخت نشده است.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، وحید حمدی‌نژاد درباره بحث پرداخت مبلغی از طلب‌های بازیکنان پیشین نفت از سوی مالک باشگاه نفت طلاییه اظهار داشت: جهانیان مالک باشگاه نفت طلاییه بدتر از مالک قبلی است. این آقا بدون هیچ هزینه‌ای اسم خود را مطرح کرده است. نه با کسی صحبت کرده‌اند و نه پولی پرداخت شده است. مالک نفت طلاییه خیلی راحت مقابل دوربین‌ها و رسانه‌ها می‌گوید پول داده‌ایم، در صورتی که اصلا چنین چیزی نیست.

وی افزود: اگر پول داده بودند، دو هزار عکس و رسید چاپ نمی‌کردند؟ مسلما این کار را نکردند و صحبت‌های‌شان کار تبلیغاتی بوده است. اگر بخواهیم برای برند خودمان تبلیغ کنیم، باید میلیاردها تومان پول هزینه کنیم تا چند دقیقه محصول ما تبلیغ شود. آیا کسی می‌دانست نفت طلاییه چیست؟ این آقا آمد و خیلی راحت با 500،600 میلیون هزینه، اسم شرکت خود را مطرح کرد. نه پول مالیات داده و نه به طلبکاران پولی داده شده است.

بازیکن پیشین نفت تهران خاطرنشان کرد: متأسفم برای آدم‌هایی که خیلی راحت تیم را به این اشخاص واگذار می‌کنند. این افراد از اسم بزرگانی چون علی کریمی راحت استفاده کردند. آقایان بدون اینکه به تعهدات‌شان عمل کنند، خیلی راحت دروغ می‌گویند. به شخصه یک میلیارد تومان طلب دارم، اما چون علیرضا بیرانوند، وحید امیری و سیدجلال حسینی اسم پرسپولیس همراه آنهاست، می‌گویند پول‌شان را داده‌ایم تا تبلیغ شود. در حالی که اگر این اتفاق می‌افتاد، دو هزار سند تا الان رو کرده بودند.

 

2051

تسنیم

نظرات ۱

  • دختر پرسپوليسي

    علي كريمي جادوگر قلبها !!

برچسب ها