تیته: آرژانتینی‌ها خواب راحتی ندارند

تیته-آرژانتینیها-خواب-راحتی-ندارند

وبسایت رسمی برنامه نود - تیته در مورد وضعیت آرژانتین اظهارنظر کرده است.

به گزارش وبسایت نود، در شرایطی که برزیل از مدت ها قبل صعودش را به جام جهانی قطعی کرده ولی آرژانتین رقیب سنتی برزیل، در فاصله یک بازی مانده به پایان مرحله مقدماتی جام جهانی، هنوز وضعیتش در هاله ای از ابهام قرار دارد و ممکن است آن ها برای اولین بار از سال 1970، حضور در جام جهانی را از دست بدهند. در شرایطی که برزیل در آخرین بازی خود یک دیدار تشریفاتی را پیش رو دارد، و گفته می شود شاید یاران تیته کاری کنند تا شانس آرژانتین برای صعود کم شود ولی تیته این موضوع را رد کرده است:

می خواهم شاهد رقابتی منصفانه و عادلانه باشیم. به همین دلیل می خواهم خوب بازی کنیم. من دوستانی در آرژانتین دارم. برای پکرمن احترام زیادی قائلم و از ظرفیت شیلی هم آگاهم.

مرحله مقدماتی معطوف به یک مسابقه نیست، بلکه یک رقابت بلندمدت است. روز گذشته ما از همدیگر تشکر کردیم، چرا که پیش تر صعودمان را قطعی کردیم. نمی توانم تصور کنم برای دیگران به چه شکل است، شاید دیگران بابت تردید درباره صعود نتوانند راحت بخوابند. ما کاری را که برایمان مهم است انجام می دهیم، دیگران هم آن چیزی را که کاشته اند، درو می کنند.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • محمد حسین موسوی

    ادبیات سخن قابل قیاس نیست با مربیان وطنی !

  • رئالی پرسپولیسی

    خوب اونکه مشخصه به احتمال زیاد آرژانتین اکوادور رو بزنه و مستقیم صعود کنه چون تیما بالای جدول باهام بازی دارن که به ضررشون و نفع آرژانتینه
    مثل بازی پرو و کلمبیا و برزیل و شیلی

برچسب ها