بازگشت منجی منصوریان؛ کم‌مصرف و پرسود

بازگشت-منجی-منصوریان؛-کممصرف-و-پرسود

وبسایت رسمی برنامه نود - آمار بد گلزنی این فصل استقلال، آبی‌ها را مجبور کرده که برزای را به تیم برگردانند. شایعه‌ای که با حضور برزای در تمرین روز قبل استقلال، بیشتر رنگ واقعیت گرفت. 

به گزارش وبسایت نود، بازگشت بهنام برزای به استقلال، برای هواداران خبر خوبی است که با آمدن شفر اعلام شد. این طور که افتخاری مدیرعامل باشگاه گفته، شفر از ابتدای حضورش در استقلال از علاقهاش به برزای پرده برداشته بود. شفر برخلاف سرمربی قبلی استقلال، به برزای اعتقاد دارد. در حالی که بهنام برزای در فصل گذشته، در دو مقطع دست منصوریان را گرفته بود و او را از بحران و شاید اخراج نجات داده بود.

بهنام برزای در فصلی که گذشت چهار گل زد. که نیمی از آنها سرنوشتساز بود. گل برزای به پیکان در هفته چهارم استقلال را از سومین شکست پیاپی نجات داد. در ثانیه‌های پایانی هفته پانزدهم هم گل برزای به سپاهان بود که منجر به بقای منصوریان روی نیمکت استقلال شد. برزای دو گل دیگر هم زد تا در آمار فوق‌العاده خط حمله استقلال سهیم باشد. اما در پایان فصل برزای از استقلال جدا شد.

با افت تعداد گل‌های زده این فصل استقلال، منصوریان بابت از دست دادن برزای فشار زیادی را متحمل شد. آمار گل‌های زده برزای در فصل‌های قبل هم قابل قبول بود. بهنام در لیگ شانزدهم چهار گل زده بود. برزای در لیگ پانزدهم که فقط 756 دقیقه بازی کرده بود، دو گل برای استقلال زد و دو پاس گل داد. لیگ چهاردهم فصلی بود که برزای در نیم‌فصل از راه‌آهن به استقلال آمد و مجموعا 225 دقیقه بازی کرده بود. دقایقی که فرصت برای گل‌زدن برزای فراهم نشده بود.

برزای در لیگ سیزدهم هم 779 دقیقه برای راه‌آهن بازی کرده بود. در آن مدت دو گل زد که یکی از آن‌ها سه امتیازی بود، یک پاس گل هم جلوی استقلال داده بود. در نیم‌فصل لیگ دوازدهم هم که در نفت آبادان حضور داشت، در دو هفته متوالی گل زده بود. برزای در آن فصل که دو گل زده بود، فقط 581 دقیقه بازی کرده بود.

آماری که تماشاگران استقلال را مجاب کرده بود که بابت بازگشت برزای فشار بیاورند. استقلالی‌ها معتقد بودند که حضور برزای شاید کمکی به نتایج این فصل استقلال می‌کرد. اتفاقی که با آمدن شفر رخ داد و برزای در تمرین روز قبل استقلال حاضر شده بود. اما بعد از حضور در تمرین روز قبل استقلال، دیگر خبری از برزای نشد.

بازیکنی که روزگاری از ختافه پیشنهاد داشت، ابتدای امسال ادعا کرد که از لیگ سوئد هم پیشنهاد دارد. ولی برزای با هیچ تیمی به توافق نرسید و باز هم چشم‌انتظار پیشنهاد استقلال است. 

14001

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • mehrab

  کاری به زدن گل های حساسش ندارم ولی تیم های لیگ برتر دارن رو میارن به بازیکن سرعتی و پا به توپ در حمله میتونیم تیم سایپا رو مثال بزنم که بازی که ما با سایپاداشتیم فقط سرعت 2 بازیکن و پا به توپ بودنشون بهمون ضربه زد به نظرم اومدن شفر برنامه و تاکتیک رو به تیم برمی گردونه که این بهترین چیز برای تیم فعلی استقلال هست چرا که بهترین بازیکن های حال حاضر لیگ رو در اختیار داره ..

 • بابک

  فقط منصوریان میتونه برزای جوان و بی حاشیه و مفید رو رد کنه که یعقوب کریمی بی مصرف و پرحاشیه رو نگه داره!
  ادمین....

 • کیوان97

  شفر از 40 سال پیش برزای رو میشناخته

 • حمید

  از ختافه پیشنهاد داشت ولی گفت یا استقلال یا بدون تیم میمونم.واقعا این بازیکن ها چه فکری میکنند یا باشگاه رو چی فرض کردند.تیم های اروپایی مثل ایران نیستند رسما اعلام میکنند که با فلان بازیکن مذاکره میکنند.طرف با ۴تا گل چه توقعاتی داره

 • فيفا

  خدا نبخشه اون كسى رو كه ميخواست از اين بابا يه مهدوى كيا در بياره..... اقا مهدى مهدوى كيا يه دونه بود و ديگه مثل اون نخواهد اومد....

 • 666666

  الان این قراره جلوی شکست شیشتاییا تو دربی رو بگیره خخخخخخ

  • Mehrdad

   یادت رفت دربی قبلی دوست من(۶۶۶۶) همین بازیکنم توترکیب بود ک ۳تاخوردین
   آخی بد جورسوختیناااا

  • Reza

   تو توهمي انگار،هنوز از سه تائي شدنتون خيلي نگذشته ها
   درود بر شفر كه برزاي رو برميگردونه
   اگه دوس داريم فوتبالمون پيشرفت كنه و دست دلال ها قط بشه بايد شفر،برانكو و كيروش ها تو فوتبالمون بيشتر بشن

  • این 4تا یا اون 4تا

   کدوم دربی همون آخری رو میگی دیگه اونو که 3تا خوردی عدد جون

 • رضا استقلالی

  اشتباه بزرگ علی منصور استفاده نکردن از بهنام بود

برچسب ها