فصل عجیب سیدجلال؛ غایب پرسپولیس، حاضر تیم ملی

فصل-عجیب-سیدجلال؛-غایب-پرسپولیس-حاضر-تیم-ملی

وبسایت رسمی برنامه نود - جلال حسینی، شاید تنها بازیکن دنیا باشد که بیشتر از باشگاهش برای تیم ملی بازی می‌کند.

به گزارش وبسایت نود، مصدومیت اول فصل حسینی باعث شد او نتواند برای پرسپولیس به میدان برود. سیدجلال قبل از بازی پرسپولیس و سیاه جامگان مصدوم بود و بعد از آن هم بخاطر مصدومیت دوباره، برای این تیم به میدان نرفت. غیبتی طولانی که حرف و حدیث‌هایی درباره رابطه او با برانکو به وجود آورد.

به محض شروع بازی‌های ملی، مصدومیت جلال حسینی به پایان رسید و او در بازی با توگو، 17 دقیقه برای تیم ملی بازی کرد. بازی با روسیه هم سیدجلال در ترکیب اصلی قرار گرفت و نود دقیقه کامل در زمین بود. حضور جلال حسینی در هر دو بازی ملی این فصل پس از نیمکت نشینی مقابل کره جنوبی و سوریه، دقایق بازی او برای تیم ملی را به 107 دقیقه رساند. حسینی این فصل برای باشگاهش، 90 دقیقه بازی کرده است.

حسینی در بازی با استقلال خوزستان هم غایب خواهد بود و حداقل تا زمان بازی با الهلال، دقایق بازی‌اش برای پرسپولیس بیشتر نخواهد شد. بعد از 12 بازی این فصل پرسپولیس، جلال حسینی برای تیم ملی بیشتر از باشگاهش بازی کرده است. آماری که زیاد مورد علاقه پرسپولیسی‌ها نیست و آن‌ها امیدوارند پس از بازگشت سیدجلال و حل مسائل بین او و برانکو، ماجرا را به نفع آن‌ها عوض کند.

 

22330

اختصاصی

نظرات ۸

 • دختر پرسپوليسي

  فقط سيد با تعصب و با غيرت!
  سيد به اميد خدا مصدوميتش خوب شد تركيب اصلي پرسپوليسه

 • بابک

  با 36 سال سن هنوزم بهترین دفاع وسط ایرانه با اختلاف زیاد!!!اون صحنه ای که پورعلی گنجی توپ لو داد تکل سید جلال فوق العاده بود!!!دفاع وسطای ایران باید از سید جلال الگو بگیرن!
  در ضمن قطعا تو پرسپولیس هم به زودی بازی میکنه!!
  ادمین....

 • 666666

  بازم که سید جلال ذخیره کاپیتان منتظری بود ای بابا
  خخخخخخ

 • ایدا سادات

  خلاصه بازى ايران روسيه تا قبل از گل روسيه:  ميومدن، ميومدن، ميومدن، ميخوردن به سید جلال حسينى

  برميگشتن.

 • reza

  دوپینگ کرده بابا تابلو ئه

 • Mahdi 6+4

  به امید برگشت سید جلال باآمادگی صد درصد

 • the red army

  این کروات لجباز باید بدونه بدون سید جلال هیچی نمیشه این بازیکن نظیر نداره یک بار در فصلی که حاضر نشد جذبش کنه ضرر کرد براش درس عبرت نشد حالا باز همون داستانو داره تکرار میکنه در عین اینکه میدونه قهرمانی فصل قبل چقدرش مدیون این مدافع ارزشمنده

 • جواد قرمزی

  آقای برانکو جواب بدهد که چرا بازی ملی ما در مقابل الهلال رو با تصمیم اشتباه به سید جلال بازی نداد. همان تصمیمی که 2 فصل قبل گفت سید جلال رو در پرسپولیس نمی خواهد و پشیمان شد.

برچسب ها