داستان نامه‌ای که از برزیل به گسترش فولاد رسید

داستان-نامهای-که-از-برزیل-به-گسترش-فولاد-رسید

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد توضیحاتی در مورد نامه‌ای که از برزیل به این باشگاه رسیده ارائه کرد.

به گزارش وبسایت نود، لوسیانو پریرا سال گذشته در تیم گسترش فولاد توپ می‌زد، اما در پایان فصل از این تیم جدا شد و به صنعت نفت آبادان پیوست. این بازیکن  همانند بسیاری از بازیکنان فصل گذشته گسترش فولاد، هنوز مطالبات خود را از این تیم به‌طور کامل نگرفته است.

با توافقاتی که میان پریرا و باشگاه گسترش فولاد انجام شده بود، باید این مطالبات این مهاجم در چند قسط پرداخت می‌شد. یکی دو روز پیش بود که نامه‌ای از سوی یکی از نزدیکان شیمبا از برزیل به باشگاه گسترش فولاد رسید و از این باشگاه خواسته شد که هرچه سریع‌تر نسبت به پرداخت بدهی مهاجم پیشین خود اقدام کند.

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در این‌باره گفت: بدهی شیمبا کلاً 37 هزار و 500 دلار (حدود 120 میلیون تومان) است. او با ما تسویه حساب کرده است. رسید یکی از قسط‌هایی که قرار بود به شیمبا پرداخت کنیم هم به دست ما رسیده. او برای قسط دوم مطالباتش از طریق دوست برزیلی‌اش با ما مکاتبه کرد و زمان پرداخت آن را جویا شد، وگرنه چیز خاصی نبود. مشکلی از لحاظ مالی نداریم و راه برخورد را خارجی‌ها را بهتر از هر باشگاه دیگری بلدیم. دوستان لطفاً نگران ما نباشند!

 

 

2020

تسنیم

نظرات ۲

  • ابی جان

    تیمی با این همه پول و امکانات و مدیرعاملی که ادعاهایش را هزار کشتی نمی تواند حمل کند آن ته جدول چطور سینه خیز می رود. امیدوارم نصيرزاده با این ادبیات زشت و طلبکارانه که معلوم نیست طلبش از کیست و کجا باید دریافتش کند سال آینده در لیگ یک طلبش را با تیم گسترش فولاد دنبال کند.تا یاد بگیرد اینکه فکر می کند خیلی باسواد است و چنین حرفدزدني در سطح اول ورزش پول سیاهی هم ارزش ندارد.ممنون ادمين

    • آندره

      واقعا راست گفتین، این آقا فکر میکنه خیلی میدونه متاسفم برای فوتبالی که امثال آقایون تصمیم می گیرن

برچسب ها