رونالدینیو: بازگشت آنچلوتی به میلان می تواند خوب باشد

رونالدینیو-بازگشت-آنچلوتی-به-میلان-می-تواند-خوب-باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - در حالیکه رونالدینیو به پایان دوران اوج خود نزدیک شده بود، در فصل 2008/09 زیر نظر کارلو آنچلوتی در میلان فصل درخشانی را تجربه کرد و حالا که مربی ایتالیایی آزاد است، رونالدینیو بازگشت او به میلان را انتقالی خوب می داند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در حال حاضر وینچنزو مونتلا هدایت میلان را به عهده دارد، با اینحال تیم در رده هفتم قرار گرفته و اوضاع به نفع سرمربی سابق فیورنتینا نیست. رونالدینیو در مصاحبه ای که با La Gazzetta dello Sport گفت:

کارلو آنچلوتی در کنار پپ گواردیولا یکی از بهترین مربیان دنیا هستند. بدیهی است که اگر باشگاه تصمیم به ایجاد تغییر بگیرد، بازگشت آنچلوتی خوب خواهد بود. او با محیط باشگاه آشناست و همه بخصوص بازیکنانش دوستش دارند.

دربی روز شنبه مقابل اینتر شاید برای مونتلا تعیین کننده باشد، و شکست مقابل رقیب دیرینه ممکن است مسئولان باشگاه را وادار به واکنش کند، بخصوص بعد از تابستان پر خرجی که داشته اند. با اینحال، رونالدینیو می گوید:

گاهی اوقات وقتی به طور مرتب مربی عوض می کنید، بهتر است کمی به گروه زمان بدهید تا با مربی جدید هماهنگ شود و سیستم تاکتیکی تیم بهبود یابد. هرچند مونتلا می داند که در برخی باشگاه های مشخص، مثل میلان، معمولاً فرصت کم است.

در پایان، ستاره سابق تیم بارسلونا در مورد اخراج آنچلوتی از بایرن مونیخ که کمی غیرمعمول بود و گمانه زنی هایی مبنی بر وجود جو منفی در رختکن به گوش می رسید، گفت:

فکر نمی کنم اینطور بوده باشد [جو منفی]، کارلو از لحاظ ایجاد جو درست و درک متقابل با بازیکنان، شماره یک است.

1771

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها