دشام: راه سختی را برای صعود به روسیه طی کردیم

دشام-راه-سختی-را-برای-صعود-به-روسیه-طی-کردیم

وبسایت رسمی برنامه نود - دشام درباره شرایط تیمش در مقدماتی جام جهانی 2018 صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، فرانسه سه شنبه شب در آخرین بازی خود در دور گروهی مقدماتی جام جهانی، مقابل بلاروس 2-1 پیروز شد تا صدرنشین گروه اول مسابقات شود و به طور مستقیم راهی جام جهانی شود، خروس ها اگرچه به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعد شدند ولی در دو بازی اخیرشان بردهای راحتی را کسب نکردند. دشام در مورد شرایطش تیمش در دور گروهی چنین گفت:

مسیر سختی را طی کردیم، بازی مقابل بلاروس هم همین طور بود. شرایط سختی داشتیم ولی به هدف مان رسیدیم. مشخصاً برای بازیکنان خوشحالم چرا که مستحق صعود مستقیم بودند، اگرچه می دانم کسب چنین دستاوردی با توجه به بازیکنان در دسترس من، منطقی است.

شریک کردن هواداران در این شادی، بسیار مهم است، بازیکنان هم این شور و نشاط را در میان مردم و هواداران حس کردند. این جو و این شرایط باید حفظ شود. در زمان های مختلفی، جوی را شاهد بودیم که هیچوقت ندیده بودیم. مردم به خوبی از ما حمایت کردند و پشت مان ایستادند.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • Mohammad 6+4=ss

    پیشرفت فوتبال علنی شده....
    تیم هایی که نزدیک به یک قرن ، هست که همیشه پایه های ثابت در جام جهانی بودن این 2دوره آخری واقعاً به سختی تونستن جواز حضور بگیرن/....

  • نادر

    دشام جان اگر شما هم کیروش را داشتید خیلی زودتر میرفتید بالا حالا ارزش کیروش روز به روز بیشتر روشن میشه قابل توجه ذوالفقارنسب و مایلی سخن و علی اقای خودمان کریمی و عزیزی عزیز.. ابراهیمی و نامجو و البته.وووو البته افراد عقب کشیده و عاقل مثل قلعه نویی دو باره عزیزی بقیه همیشه در صحنه که طوطی وار دوست دارند فقط صحبت کنند ای بابا از دشام رسیدم به این اهالی کجا گم شدم خودم هم نمیدونم

برچسب ها