نجفی: دو پرونده باقی مانده تراکتورسازی در حال نتیجه گیری است/ نامه ای مبنی برشکایت ادینهو وجود ندارد

نجفی-دو-پرونده-باقی-مانده-تراکتورسازی-در-حال-نتیجه-گیری-است-نامه-ای-مبنی-برشکایت-ادینهو-وجود-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - معاون حقوقی باشگاه تراکتور سازی تبریز، گفت:: نامه ای در خصوص شکایت ادینهو به باشگاه نرسیده است و  دو پرونده باقی مانده در حال نتیجه گیری است. 

به گزارش وبسایت نود، آرش نجفی، معاون حقوقی باشگاه تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار سایت برنامه نود در خصوص جزئیات آخرین پرونده های باقی مانده باشگاه تراکتور سازی در فیفا، اطهار داشت: در خصوص پرونده کاردوسو به سوی میانجی گری حرکت کرده ایم و این بازیکن برای میانجیگری موافقت کرده است. این بازیکن برزیلی وکیلی را برای میانجیگری مشخص کرده است و در صورت پرداخت هزینه به لوزان خواهیم رفت تا این پرونده به نتیجه برسد.
وی ادامه داد: در خصوص پرونده آگوستو سزار نیز با توجه به دفاعیاتی که از سوی کمیته حقوقی باشگاه و شخص بنده انجام شد، این بازیکن خواستار دریافت 145 هزار دلار بود که توانستیم رای 115 هزار دلار را دریافت کنیم. ادعای باشگاه و کمیته حقوقی 70 هزار دلار است زیرا این بازیکن غیبت هایی در تمرینات داشته است.

نجفی، اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم در خصوص این پرونده نیز به نتیجه خوبی برسیم.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور سازی در خصوص اینکه این باشگاه مشکلی در جذب بازیکن در نیم فصل رقابت های لیگ برتر نخواهد داشت؟، بیان کرد: طبیعتا باشگاه مشکلی در خصوص جذب بازیکن برای نیم فصل نخواهد داشت.

آرش نجفی در خصوص شایعاتی مبنی بر شکایت لوسیانو ادینهو از باشگاه تراکتور سازی تبریز، بیان کرد: نامه ای در خصوص شکایت ادر لوسیانو ادینهو دریافت نکرده ایم و فکر نمی کنم این خبر در حال حاضر واقعیت داشته باشد زیرا در صورتی که باشگاه از فیفا نامه ای را دریافت می کرد، از موضوع اظلاع داشتم. احتمال دارد این موضوع شایعه بوده باشد و یا این بازیکن چنین تصمیمی داشته باشد.

وی ادامه داد: امیدوارم این بازیکن شکایتی انجام نداده باشد زیرا در حال حاضر دو پرونده در دادگاه بین الملی ورزش داریم که در حال نتیجه گیری است.

20441

اختصاصی

نظرات ۱

  • سولدوز تراختور

    امیدوارم دولت نصف کمکی که به دوردانه های پایتخت کرده به ماهم کمک کنه...

برچسب ها