عبداللهی:نباید با رحمتی و جباری ضربتی برخورد کرد

عبداللهینباید-با-رحمتی-و-جباری-ضربتی-برخورد-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - 

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: مافیا درون استقلال وجود ندارد، بیرون از این باشگاه است و حاشیه درست می‌کنند.

 

به گزارش وب سایت نود، نصرالله عبداللهی درباره شرایط استقلال، بحث حضور فرهاد مجیدی و ... دیگر مسائل صحبت‌ کرد.

* چرا پس از تغییرات اخیر در استقلال سکوت کرده بودید؟

سکوت کردم، چون برخی‌ها چیزی که می‌گویم را نمی‌نویسند. وقتی دیدم دردسر دارد، تصمیم گرفتم صحبت نکنم.

* یعنی فقط مقصر رسانه‌ها بودند؟

نه، همه که اینطور نیستند. در مجموع گفتم صحبت نکنم، بهتر است.

* وضعیت استقلال در آستانه بازی روز جمعه با فولاد خوزستان چطور است؟

شرایط بد نیست، روندی که در گذشته وجود داشت، ادامه دارد. پیش از حضور شفر، تمرینات انجام می‌شد و الان هم پیگیری می‌شود. مصدومان تیم برگشته‌اند و همه چیز آرام پیش می‌رود.

* فکر می‌کنید چرا علیرضا منصوریان که نزد هواداران محبوب بود، در نهایت با شعار حیا کن، رها کن از استقلال کنار رفت؟

در فوتبال اتفاقات زیادی می‌افتد. بدشانسی‌های زیادی می‌بینیم، مثلا علی قربانی در بازی با ذوب‌آهن توپ را وارد دروازه نکرد. اگر آن توپ گل می‌شد و بازی با سپیدرود رشت را هم برده بودیم، الان شرایط فرق می‌کرد. مردم هم کم حوصله بودند و نتوانستند تحمل کنند. الان هم نباید انتظار معجزه داشت. شفر با تیم آشنایی ندارد و نیاز به زمان دارد. هواداران باید برای خوب بازی کردن تیم‌شان صبر کنند.

* این روزها بحث حضور فرهاد مجیدی به عنوان دستیار مطرح شده است. نظر شما چیست؟

این موضوع بستگی به نظر شفر دارد. هر کسی که به عنوان مربی می‌آید، باید با خصوصیات سرمربی آشنا باشد. سرمربی یک وظیفه دارد، مربی وظیفه دیگر. اگر قرار باشد فرهاد یا هر فرد دیگری بیاید، باید پیش از آغاز کار با هم بنشینند و صحبت کنند. باید با رفتار همدیگر آشنا شوند. آدم‌هایی مانند فرهاد کوچک نیستند. آوردن مربی به این راحتی نیست که در موردش صحبت می‌شود.

* چرا باشگاه تصمیم گرفت به یک باره مجبتی جباری و مهدی رحمتی را کنار بگذارد؟

مهدی و مجتبی بازیکنان بزرگ استقلال هستند و باید با آنها با احترام برخورد کرد. نباید با این دو بازیکن که برای استقلال زحمت کشیدند، برخورد ضربتی شود. سرمربی جدید با خصوصیات این دو بازیکن آشنا نیست و دیگران باید طوری رفتار کنند که سرمربی هم با آنها آشنا شود. مردم جباری و رحمتی را دوست دارند و نباید ضربتی با آنها برخورد شود.

* صحبت‌های زیادی در رابطه با کارهای مهدی رحمتی از دوران حضور امیر قلعه‌نویی، پرویز مظلومی و علیرضا منصوریان در صفحات مجازی مطرح شده است. واکنش شما چیست؟

مافیا درون تیم نیست، بیرون از استقلال است. اگر می‌دانستم چه کسانی مافیا هستند، نام‌شان را می‌گفتم؛ کسانی که بیرون از استقلال حاشیه و شایعات زیادی درست می‌کنند تا تیم تضعیف شود. من با رحمتی و جباری در اردوها و تمرینات بودم، می‌دیدم که تمرین خودشان را می‌کنند، اما متوجه می‌شوند که از بیرون برای آنها حاشیه درست می‌کنند. جباری و رحمتی هم مجبور می‌شوند واکنش نشان دهند. وقتی هم واکنش نشان دهند، مردم خیال‌هایی می‌کنند.

* سؤال پایانی ما به محرومیت علی چینی توسط کمیته اخلاق بازمی‌گردد. چرا باشگاه در این باره واکنش نشان نداده بود؟

برای اینکه خاطرجمع نبودیم. نماینده حراست هم پس از این همه مدت به یک نتیجه رسیده و آن را در اختیار کمیته انضباطی و اخلاق قرار داده است. هزاران مورد از این ویدیوها و تصاویر منتشر می‌شود که صحت ندارد. ما نمی‌دانستیم که صحت دارد یا نه که عکس العمل نشان دهیم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۳

 • دختر پرسپوليسي

  نحوه برخورد با اسطوره رو بايد از ششتقلاليا ياد گرفت!! متاسفم

 • پرسپولیسی خااااااااااص

  چرا توی استقلال هر چی حاشیه درست میشه همیشه اسم رحمتی هم هست آقای رحمتی لطفا جوابمو بدین دلیلش چیه؟
  دقیقا تو تیم ملی هم همین حاشیه بود که کیروش با یه مدیریت فوق العاده قضیه رو فیصله داد هرچند خیلیا از این کار ناراحت شدن ولی ثمره اون کار کیروش رو همه الان دارن میبینن.

  بنظرم مدیران عامل استقلال هم باید یه همچین تصمیمی بگیرن تا حواشی از سر این تیم دست برداره

  همه میدونیم اگه پرسپولیس و استقلال تیم خوبی داشته باشن به نفع تیم ملی هستش.

  یا علی

 • محسن

  معتقدم در برخورد با رحمتی زیاده روی شد. حالا کار به جایی رسید هر کس از راه می رسد یک طعنه و فجحشی به رحمتی می دهد. همین چند ماه پیش رحمتی بازی السد و التعاون را یک تنه در آورد. بازیکن های بزرگ حاشیه هایی همیشه داشته اند. از حجازی و عابدزاده تا دایی و مجیدی و خداداد عزیزی. باید قدری منصفانه تر برخورد کرد.
  رحمتی 15 سال در سطح اول فوتبال مملکت است و بیش از 400 بازی در لیگ داشته و بیش از 160 کلین شیت حالا چند خطا هم داشته.

  درست نیست خطاهای او با بازیکنی مقایسه شود که یکی دو سال در لیگ هستند و یک روز در اوج هستند و یک روز در افت.
  به نظرم نباید در حق رحمتی ناجوانمردی کرد. اگر واقعا این همه نفوذ داشته که هم بازیکن بیاورد و هم بازیکن ببرد و هم تیم ارنج کند و هم مربی بیاورد و ببرد پس بقیه چکاره بودند و چرا ضعف مدیریت خودشان را پای بازیکن می نویسند

برچسب ها