رضا مهاجری: حفظ جایگاهمان سخت است

رضا-مهاجری-حفظ-جایگاهمان-سخت-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: با توجه به اینکه عملکرد خوبی در این فصل داشته ایم، حفظ جایگاهمان سخت شده است.

به گزارش وب سایت نود، رضا مهاجری در خصوص دیدار روز جمعه تیمش برابر ذوب آهن اصفهان گفت: در تعطیلاتی که رو به پایان است، تمرینات خوب و منظمی را انجام دادیم و تنها دل نگرانی من آسیب دیدگی چند بازیکنم است که نمی دانم مقابل ذوب آهن می توانند به میدان بروند یا خیر.

وی تأکید کرد: ما برابر تیمی بازی داریم که از کادر فنی و بازیکنان خوبی سود می برد و در هفته های اخیر هم عملکرد خوبی داشته و می دانیم بازی سختی را خواهیم داشت و با صحبت هایی که با بازیکنانم داشتم آنها شرایط را درک کرده و آماده این دیدار هستند.

سرمربی پدیده مشهد در ادامه افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر در جایگاه دوم جدول هستیم، حفظ این جایگاه سخت شده است. حضور پدیده در رده دوم لیگ بی سابقه است و این مساله انتظار هواداران را بالا برده و حریفان هم نگاه ویژه ای به ما دارند و نمی خواهند مقابل ما بازنده باشند بنابراین باید تلاش مضاعفی کنیم تا بتوانیم با کسب امتیازات لازم جایگاه خود را حفظ کنیم.

مهاجری در پاسخ به این پرسش که آیا تعطیلات لیگ به سود شما بوده است یا خیر؟ گفت: در هر صورت تعطیلات باعث می شود روال کار عوض شود و ما نتوانیم هماهنگی خود را همانند گذشته حفظ کنیم. اما تیم ملی کشورمان در اولویت است و امیدوارم این تیم بتواند در جام جهانی موفق باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که برای دیدار برابر ذوب آهن مصدوم دارید یا خیر؟ اظهار داشت: متأسفانه این روزها مصدومان ما زیاد شده اند. کرمی، عباسیان، مرادمند، خان زاده کسانی هستند که دچار مصدومیت شده اند و شرایط را برای ما سخت کرده اند اما امیدوارم بتوانیم همانند بازی قبل که چند بازیکن خود را در اختیار نداشتیم با جوانانمان در این دیدار هم موفق باشیم.

وی در پایان و در خصوص حضور شفر در استقلال خاطرنشان کرد: امیدوارم همیشه استقلال و پرسپولیس در کورس رقابت باشند، حضور آنها همیشه در فوتبال ما تأثیرگذار بوده و اعتقاد دارم شفر اگر بتواند آشنایی کامل با لیگ ما پیدا کند، یک مربی موفق خواهد بود.

 

2051

مهر

نظرات ۱

  • ss

    انصافا مربی خوبی هست ایشالا با تیم خوبی که جمع کرده بتونه سهمیه رو بگیره.

برچسب ها