مورینیو: بازی مقابل تیم های بزرگ را دوست دارم، نسبت به فصل قبل تیم بهتری هستیم

مورینیو-بازی-مقابل-تیم-های-بزرگ-را-دوست-دارم-نسبت-به-فصل-قبل-تیم-بهتری-هستیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو درباره جدال حساس تیمش مقابل لیورپول صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد روز شنبه در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس میهمان لیورپول است، یونایتد که شروع خوبی در این فصل از لیگ جزیره داشته، فصل گذشته دو بار مقابل لیورپول به تساوی 0-0 و 1-1 رسید و حالا مورینیو باور دارد که تیمش نسبت به فصل قبل، تیم بهتری شده است. آقای خاص درباره جدال مقابل قرمزهای آنفیلد چنین می گوید:

بازی مقابل بهترین تیم ها و بهترین باشگاه ها را دوست دارم، همچنین دوست دارم که در بهترین ورزشگاه ها بازی کنم. ورزشگاه هایی با تاریخی غنی. آنفیلد ورزشگاهی است که خاطرات زیادی در ان جا دارم، خاطرات خیلی بد و خاطراتی خیلی عالی. اگر لیورپولی ها به همان اندازه ای که من به آنان احترام می گذارم، احترام بگذارند، شاهد بازی خاطره انگیزی خواهیم بود.

این بازی هم سه امتیاز دارد، نه چهار امتیاز. شاید اگر در مقطعی از فصل بودیم که دوئل بین دو تیم برای کسب قهرمانی یا جایگاه خاصی بود، آن وقت می شد ارزش گذاری بیشتری کرد ولی اکنون این موضوع مطرح نیست. اما در عین حال، در چنین بازی هایی هر لحظه تاثیرگذار است و نقشی در سرنوشت مسابقه ایفا می کند. ما مقابل تیمی خوب با بازیکنانی خوب به میدان می رویم.

تصورم این است که نسبت به فصل قبل تیم بهتری شده ایم. احتمالاً می گویید که هنوز در مقابل 5 تیم برتر فصل قبل بازی نکرده ایم. ولی فصل قبل ما مقابل وستهم و اورتون در خانه و مقابل ساوتهمپتون در خارج از خانه پیروز نشدیم. باید اعتراف کرد که لوکاکو و ماتیچ در ترکیب تیم تاثیرگذار بوده اند و شایسته تقدیر هستند. این که تیم بهتری نسبت به فصل قبل هستیم، دلیل نمی شود در زمینه کسب جام هم مثل فصل قبل موفق باشیم، باید دید چه می شود.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • فقط چلسی ۱۹۰۴

  وای به حالت اگه موراتا بیاد باز هم چهارتایی میشی مثل پارسال خخخ

  • wolf

   حافظه ضعیفی داری رفیق
   آخرین بازی رو 2 بر صفر باختین بدون زدن حتی یک توپ به سمت چهارچوب
   یک تحقیر کامل بود اون بازی برای چلسی

  • AB

   حاجی پارسال رفت ۴تا بهتون زد چلسی،مثل این که شما حافظت ضعیفه نه چلسی ۱۹۰۴

برچسب ها