تاج: با پیروزی مقابل آلمان به رکوردهای فوتبال ایران افزوده شد

تاج-با-پیروزی-مقابل-آلمان-به-رکوردهای-فوتبال-ایران-افزوده-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس فدراسیون فوتبال گفت:تیم ملی مقابل آلمان بی نظیر بود و خدا را شکر می کنم که سه شنبه شب ۱۸ مهر به افتخارات و رکوردهای فدراسیون و فوتبال کشورمان اضافه شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج عصر امروز با حضور در محل تمرین تیم ملی نوجوانان در گوآ هند عنوان کرد:بار دیگر پیروزی غرورآفرین تیم شایسته ایران مقابل آلمان را به تک تک اعضای تیم از کادر فنی تا بازیکنان تبریک می گویم‌.تیم ملی مقابل آلمان بی نظیر بود و شب گذشته به رکوردها و افتخارات فوتبال کشور اضافه شد. بر این باورم در این مقطع تاریخی،اگر از غرور دوری شود؛این تیم می تواند به نتایج مهمی برسد که سالها موجب افتخار باشد.

وی افزود:در منطق فوتبال ایران عقب نشینی مقابل هیچ تیمی وجود ندارد.به همین دلیل برای دیدار با کاستاریکا با همه توان به میدان می رویم‌.دقیقا همان کاری که در بازی مقابل سوریه انجام گرفت.تیم های ملی ایران نشان داده اند همواره برای رسیدن به موفقیت تلاش می کنند.در این میان نتیجه به تیمی تعلق دارد که بهتر بازی می کند. 

 

2051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۱

  • امید

    اینکه ایران با تیم اصلی و با تمام توان مقابل کاستاریکا بازی کنه حماقت محضه. باید تیم اصلی استراحت کنه تا برای بازی مرحله حذفی آماده باشه.

برچسب ها