نفت مجوز حضور در آسیا را نگیرد، ذوب‌آهن جایگزین می‌شود؛ تراکتورسازی به پلی‌آف نمی‌رود

نفت-مجوز-حضور-در-آسیا-را-نگیرد-ذوبآهن-جایگزین-میشود؛-تراکتورسازی-به-پلیآف-نمیرود

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد اگر نفت نتواند مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بگیرد، ذوب‌آهن جایگزینش خواهد شد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سهیل مهدی درباره آخرین وضعیت باشگاه نفت برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و در پاسخ به این سوال که آیا مجوز حرفه‌ای این باشگاه صادر خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: من نمی‌توانم در این مورد قضاوت کنم. AFC در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد کرد، اما باشگاه‌ها 20 روز دیگر فرصت دارند و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد. دوست داریم مدارک همه نمایندگان کشورمان صادر شود. این تیم‌ها هر چقدر قوی‌تر به لیگ قهرمانان آسیا بروند، ما هم خوشحال‌تر می‌شویم.

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال در پاسخ به این سوال که «اگر نفت نتواند به لیگ قهرمانان آسیا برود، چه تیمی جایگزین آن خواهد شد؟»، گفت: قوانین ورودی لیگ قهرمانان آسیا به صورتی است که نه تنها نفت، بلکه هر تیم دیگری نتواند مجوزهای لازم را بگیرد، سریعاً باشگاه بعدی که در جدول رده‌بندی حضور داشت، جایگزینش می‌شود. ما فعلاً منتظر اعلام سهمیه‌های جدید از سوی AFC هستیم، اما اگر به صورت کنونی1+3 باشد، ذوب‌آهن جایگزین نفت خواهد شد. این جایگزینی هم به صورتی خواهد بود که تراکتورسازی که پیش از این قرار بود به پلی‌آف برود، به صورت مستقیم به لیگ قهرمانان آسیا می‌رود و ذوب‌آهن راهی پلی‌آف می‌شود.

 

2051

تسنیم

نظرات ۳

  • مسعود

    بهتر تیمی که هر هفته مربی عوض میکنه به درد آسیا نمیخوره

  • تیم ملی

    نفت همیشه تیم خوبی بودی ولی باشرایط امسالش آبروی فوتبال مارو خواهد برد خداکنه تایید نشه !

  • علا قه بند

    ما خودمان اول بایید به فکر آبروی فوتبال مان باشیم بعد AFC عقل حکم میکنه ذوب از هر نظر بهتر میتونه از حیثیت فوتبال ما در آسیا دفاع کنه پس قبل از نظر AFCخود مان ذوب رو معرفی کنیم

برچسب ها