نشست صمیمی مدیرعامل و کادر فنی پدیده با مسئولان ورزش و جوانان خراسان رضوی

نشست-صمیمی-مدیرعامل-و-کادر-فنی-پدیده-با-مسئولان-ورزش-و-جوانان-خراسان-رضوی

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل و کادر فنی پدیده با مسئولان ورزش و جوانان خراسان رضوی نشست صمیمانه‌ای را برگزار کردند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، ظهر امروز در نشستی صمیمی، حمیدرضا کریمویی، مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره باشگاه، مجتبی سرآسیایی، قائم‌مقام و مدیر تیم، محمدرضا مهاجری، سرمربی و مهدی سلیمانی مدیر روابط عمومی و رسانه باشگاه پدیده با کوروش صبوریان، مدیرکل و سروش پورآزاد، روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی دیدار کردند. در این جلسه طرفین به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و بر اهمیت همدلی برای ادامه موفقیت‌های پدیده در لیگ برتر هفدم تاکید کردند.

صبوریان با اشاره به مسایل ایجادشده پیرامون برگزاری دیدارهای خانگی پدیده در ورزشگاه امام رضا(ع) اظهار کرد: امیدواریم به زودی این مشکل حل شود و شاهد برگزاری دیدار نمایندگان استان با رقبا در ورزشگاه امام رضا باشیم و این مهم محقق خواهد شد.
وی با تشکر از باشگاه پدیده خراسان به واسطه کسب نتایج درخشان در لیگ برتر هفدهم تاکید کرد: فوتبال یکی از سرمایه‌های بزرگ برای پیشبرد اهداف اجتماعی و فرهنگی جامعه است، از اینکه باشگاه پدیده توانسته موجب خوشحالی مردم استان شود، از دوستان تشکر می‌کنم.

 

 

 

2020

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها