گل محمدی: پارس جنوبی برای حفظ صدر جدول تلاش خواهد کرد/ بازی سختی پیش رو داریم

گل-محمدی-پارس-جنوبی-برای-حفظ-صدر-جدول-تلاش-خواهد-کرد-بازی-سختی-پیش-رو-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز، گفت: دیدار سختی در پیش رو داریم و پارس جنوبی برای حفظ صدر جدول تلاش خواهد کرد. 

به گزارش وبسایت نود، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم، اظهار داشت: پارس جنوبی جم کیفیت خود را در بازی های گذشته نشان داده است و به عنوان مدعی ظاهر شده است. بازی سختی در پیش رو داشته و حریف می خواهد صدر جدول را حفظ کند. روز راحتی نخواهیم داشت. باید با تمام توان و تمرکز مقابل پارس جنوبی ظاهر شویم. این خیلی مهم است که اشتباهات تاثیرگذار نداشته باشیم. 

وی ادامه داد: محدودیت‌هایی مثل مصدومان برای این دیدار داریم. 5، 6 بازیکن را در اختیار نداریم و این کار ما را سخت می‌کند، اما با تکیه بر جوان‌ها امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم. تمرینات خوبی داشتیم و آنالیز هم خوبی از پارس جنوبی انجام دادیم. همه‌چیز به این برمی‌گردد که چقدر تمرکز و انرژی داشته باشیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی به نقاط قوت پارس جنوبی اشاره کرد و یادآور شد: خط جلوی این تیم خیلی خطرناک است. آنها بازیکنان فرصت‌طلبی دارند که از فرصت‌هایشان به‌خوبی استفاده می‌کنند. اینکه من می‌گویم باید اشتباه نکنیم، برای این مسئله است. ما باید به حریف فرصتی ندهیم تا از اشتباهات‌مان استفاده کند. امیدوارم خط حمله آنها را خوب مهر کنیم، بی اشتباه ظاهر شویم و گل نخوریم. خودمان باید از لحاظ تمرکزی خوب عمل کنیم و فرصتی به حریف ندهیم. این مسائل خیلی مهم خواهند بود.

گل‌محمدی در خصوص وضعیت گلزنی تراکتورسازی گفت: ما هر روز کار گلزنی را تمرین می‌کنیم، اما این گلزنی بیشتر به کیفیت بازیکن برمی‌گردد. فکر می‌کنم بچه‌ها تلاش خودشان را می‌کنند و در تمرینات خیلی خوب ظاهر می‌شوند. تعداد گل‌هایی که زدیم، نسبتاً بد نبودند. اگر کمی تمرکز بیشتری در ضربات آخر داشته باشیم، آمارمان بهتر خواهد بود.

وی با بیان اینکه تراکتورسازی نتوانست آن‌طور که باید و شاید از تعطیلات لیگ برتر استفاده کند، تصریح کرد: ما یک بازی تدارکاتی در تعطیلات داشتیم. هر تعطیلی می‌تواند هم فرصت و هم تهدید باشد. آن هم به این برمی‌گردد که چطور از این تعطیلات استفاده کنیم و از آن بهره ببریم. متاسفانه تعطیلات باعث نشد که مصدومان‌مان برسند. آنها تا دو هفته دیگر کار دارند. ما شرایط سختی داریم، اما به هر حال کار خودمان را می‌کنیم تا ببینیم چه می‌شود.

سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز، خاطرنشان کرد: هواداران تراکتور نیازی به فراخوان ندارند و شرایط را به خوبی می‌دانند که چه شرایطی داریم. امیدوارم فردا دست ما را بگیرند و با تشویق و حمایت خوبشان به ما روحیه بدهند.

20441

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها