فیگو: جدایی نیمار فقدان بزرگی است اما بارسلونا زنده می ماند؛ رونالدو رئال مادرید را به اوج برمی گرداند

فیگو-جدایی-نیمار-فقدان-بزرگی-است-اما-بارسلونا-زنده-می-ماند؛-رونالدو-رئال-مادرید-را-به-اوج-برمی-گرداند

وبسایت رسمی برنامه نود - لوئیز فیگو می گوید که مشتاقانه منتظر است تا ببیند بارسلونا بدون نیمار چه کار خواهد کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در ماه آگوست امسال، ستاره برزیلی با مبلغ 222 میلیون یورو رکورد نقل و انتقالات دنیا را جابجا کرد و راهی پاریسن ژرمن شد. فیگو که در سال 2000 بارسلونا طی انتقالی جنجالی به مقصد رئال مادرید ترک کرده بود، در مصاحبه با Omnisport گفت:

باشگاه های بزرگ همیشه از چنین شرایطی جان سالم به در می برند. غیرممکن است که باشگاه هایی مثل رئال مادرید و بارسلونا تنها به یک بازیکن وابسته باشند. اما مسلماً، او فقدان بزرگی است، چون یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. باید ببینیم آنها در طول فصل چطور با این مسئله کنار می آیند.

لوئیز فیگو در ادامه اظهار داشت که انتظار دارد رئال مادرید هم بعد از شروع متزلزل خود، با بازگشت کریستیانو رونالدو به روز های اوج خود بازگردد:

بله، مسلماً رونالدو بازیکن بسیار مهمی برای تیم است. او 5 بازی محروم بود و تیم دلتنگ گل ها و کمک های او شده بود. حالا همه چیز حل شده و فکر می کنم تیم به دنبال  اهدافی خواهد بود که در ابتدای فصل تعیین کرده اند. آنها خوب شروع کردند و قهرمان دو سوپرکاپ اسپانیا و اروپا شدند و حالا در لیگ به دنبال جبران عقب افتادگی خود نسبت به بارسلونا هستند. فصل طولانی است و برای قهرمانی در لیگ واقعاً باید ثبات داشته باشید. البته که تمام تیم ها بالا و پایین دارند اما من منتظرم تا رئال مادرید را در اوج ببینم.

1771

اختصاصی

نظرات ۴

 • بارسلونا❤

  بارسا بهترینه ...

 • بارسا

  داداش بارسا بدون نیمار آمارش کاملا واضح هست ؛
  هفت بازی هفت برد
  21 امتیاز
  بارسا فراتر از یک باشگاه

 • حامد نقدی

  عزیزم تا مسی هست نیازی به بقیه نیست، البته که بهتره تیم قوی‌تر باشه،
  در ضمن شاید رئال پنالدو رو به اوج ببره مثل هرسال ولی عکسش رو اشتب زدی آقای خائن

 • بارساپولیس

  کاپیتان خائن

برچسب ها