نصیرزاده: با حضور مربی خارجی به جز در سه تیم مخالفم/ روند تیم را رو به بهبود می‌بینم

نصیرزاده-با-حضور-مربی-خارجی-به-جز-در-سه-تیم-مخالفم-روند-تیم-را-رو-به-بهبود-میبینم

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز ابراز امیدواری کرد که این تیم با امدن فیروز کریمی روند بهتری را در نتیجه گیری پیدا کند.

به گزارش وبسایت نود ، هوشنگ نصیرزاده پس از دیدار تیم‌های پیکان و گسترش فولاد گفت: من تغییرات محسوس را در تیم حس می‌کنم. در این بازی موقعیت‌های ما تبدیل به گل نشد و روی اشتباه مدافعانمان گل خوردیم. روند تیم را رو به بهبود می‌بینم. فکر می‌کنم در آینده نتایج بهتری خواهیم گرفت. کریمی روحیه را به تیم ما برگردانده است.

وی  ادامه داد: به طور کلی با حضور مربیان خارجی در تیم‌هایی به جز استقلال، پرسپولیس و تیم ملی مخالفم. به نظرم مربیان ایرانی بهتر می‌توانند با بازیکنان ارتباط برقرار کنند.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در پاسخ به این پرسش که به نظر می‌رسد تیم او در فصل جدید مسابقات به لحاظ بازیکنی وضعیت خوبی ندارد، گفت: بر پایه اقتصاد مقاومتی در این فصل بودجه تیممان را کم کردیم و مجبور بودیم درآمدزایی کنیم. نظرم کریمی توانسته تغییرات خوبی در تیم دهد و امیدوارم نتیجه هم بگیریم.

نصیرزاده در خصوص حکم صادرشده برای مهدی طارمی و محرومیت باشگاه پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی و اینکه آیا احتمال دارد محرومیت طارمی بخشیده شود یا خیر، عنوان کرد: نمونه پرونده طارمی در گذشته بوده که این اتفاق برایش افتاده و تعلیق شده است. به لحاظ مالی ممکن است این اتفاق بیفتد اما به لحاظ محکومیت فردی بعید می‌دانیم این اتفاق رخ دهد. رأی صادره در اتاق کمیته حل اختلاف بوده نه کمیته انضباطی فیفا.

 

 

2020

تسنیم

نظرات ۲

  • yaver

    کلا تو اشتباهی به زودی میفهمی که کریمی بهتره یا لوکا مجبوری بگی تیم رو به بهبوده

  • علیرضا م.

    ببینم چرا توی استقلال و پرسپولیس با بقیه فرق داره و بقیه جاها ایرانی ها بهتر می تونن با بازیکنا ارتباط برقرار کنن؟! یه برداشت اینه که توی این دوتا تیم نیاز به ارتباط برقرار کردن با بازیکنا نیست! از اون حرفا بود

برچسب ها