فلاحت‌زاده: روی یک اشتباه باختیم/ بازی‌های بهتری را از گسترش فولاد خواهید دید

فلاحتزاده-روی-یک-اشتباه-باختیم-بازیهای-بهتری-را-از-گسترش-فولاد-خواهید-دید

وبسایت رسمی برنامه نود -  مربی تیم گسترش فولاد تبریز گفت: موقعیت‌های خوبی مقابل پیکان داشتیم، اما نتوانستیم به خواسته‌های خود برسیم.

به گزارش وبسایت نود ، فرشاد فلاحت‌زاده پس از شکست یک بر صفر گسترش فولاد مقابل پیکان، گفت: تغییرات عمده‌ای در تیم ما به وجود آمده است. موقعیت‌های خوبی داشتیم، اما توپ‌های ما به گل نرسید و روی یک اشتباه فردی باختیم.

وی افزود: 70 درصد بازی در اختیار ما بود، موقعیت‌های خوبی هم داشتیم، اما نتوانستیم به خواسته‌های خود برسیم. دقایق آخر هم از شیوه بازی مستقیم استفاده کردیم، اما این شیوه کارساز نبود و شکست خوردیم.

مربی تیم گسترش فولاد ادامه داد: فکر می کنم بازیکنان ما خیلی تلاش کردند و این در حالی بود که بازیکنان با تجربه همچون تیموریان و خالقی‌فر در ترکیب نبودند، اما بازیکنان جوان شایستگی خود را نشان دادند. ان‌شاالله در هفته‌های بعدی بازی‌های بهتری را از تیم ما خواهیم دید.

فلاحت‌زاده گفت: هدف ما جدا شدن از قعر و رسیدن به نیمه جدول است و می توانیم شرایط خود را بهبود ببخشیم.

وی درباره عملکرد تیم داوری عنوان کرد: داور 2، 3 مورد اشتباه داشت و خودش هم این موضوع را قبول کرد. او می‌توانست وقت اضافه بیشتری بگیرد، چرا که دروازه‌بان حریف 2 دقیقه روی زمین بود و صحنه‌ها و تعویض‌هایی هم شکل گرفت. به نظرم به جز آن دو مورد، عملکرد داور خوب بود.

 

 

2020

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها