کرملاچعب: گُلی که زدم به درد تیم نخورد/ تلاش می‌کنیم در لیگ بمانیم

کرملاچعب-گُلی-که-زدم-به-درد-تیم-نخورد-تلاش-میکنیم-در-لیگ-بمانیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: گُلی که به ثمر رساندم به درد تیمم نخورد چون ما بازی را واگذار کردیم.

به گزارش وبسایت نود ، رضا کرملاچعب پس از شکست ۳ بر یک تیمش مقابل پرسپولیس اظهارداشت: متأسفانه تاکنون ۲ گل زدم اما هیچکدام به درد تیم نخورده است و نتوانستم کمک کنم. امروز مقابل تیم سابقم بازی می‌کردم و موفق به گلزنی شدم اما برای پیروزی کافی نبود.

وی در مورد هواداری که بعد از گلزنی او به زمین پرید و پاهای او را بوسید، گفت: پیراهنی که او بر تن داشت را خودم به او داده بودم و نمی‌دانستم که این کار را انجام می‌دهد. به داخل زمین آمد و خوشحالی بعد از گل را انجام داد.

مهاجم استقلال خوزستان در مورد اینکه بعد از گل خوشحالی نکرد، گفت: گلی که زدم جای خوشحالی نداشت چون ما چند گل عقب بودیم، تمام تلاشم را کردم که هواداران تیم خوشحال باشند.

کرملاچعب در مورد اینکه با این شرایط استقلال خوزستان در لیگ می‌ماند یا خیر، گفت: تلاش می‌کنیم که با نتایج خوب در لیگ بمانیم.

 

 

2020

فارس

نظرات ۳

 • بابک

  در ضعف دانش فنی آقای پیروانی همین بس که این بازیکنو به جام جهانی جوانان نبرد!!
  این بازیکن آینده فوتبال ایرانه،به امید درخشش هر چه بیشتر
  ادمین

 • هادی

  خخخ در پوست خود نمیگنجید ب پرسپولیس گل زد بعد میگف گل بزنم خوشحالی نمیکنم خخخ

 • مینی بوس ابی444444444444

  بازیکنای سابق ما انقد واسه تیماشون جلو پرسپولیس باغیرت بازی میکنن بازیکنای سابق شیشتقلولم واس خودشیرینی تو محوطه ابشار میزنن وتو 40 سالگی از پست مهاجم به مدافع نقل مکان میابندو وبعد یه ربع اخراج میشن کارهای فروزانم که گفتن نداره

برچسب ها