بختیار رحمانی: تلاش می‌کنم به تیم ملی دعوت شوم/ پیکان بازیکنان باکیفیت زیادی دارد

بختیار-رحمانی-تلاش-میکنم-به-تیم-ملی-دعوت-شوم-پیکان-بازیکنان-باکیفیت-زیادی-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکن تیم پیکان گفت:‌ من تمام تلاشم را می‌کنم تا با انجام بازی‌های خوب نظر کی‌روش را به خودم جلب کنم و در سال جام ‌جهانی به تیم ملی کشورم دعوت شوم.

به گزارش وبسایت نود ، بختیار رحمانی بازیکن تیم پیکان تهران در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود خدا را شکر می‌کنم که جلوی تیم خوب آقای فیروز کریمی توانستیم پیروز باشیم، بازی کردن مقابل تیم‌هایی که فیروز کریمی سرمربی آنها است،‌ سخت است. تیم‌شان خیلی دونده است و تیم خیلی پرتلاشی دارند. امروز بازی خیلی سختی داشتیم  و خدا را شکر می‌کنم که بعد از تعطیلات توانستیم برنده بازی باشیم.

وی افزود: شرایط خوب است امیدوارم که این روند را همچنان ادامه دهیم و بتوانیم نتایج خیلی بهتری کسب کنیم.

رحمانی در خصوص بازیکن آفریقایی تیمشان اظهار داشت: بازیکن آفریقایی تیم ما خیلی خوب بازی می‌کند، امیدوارم که این بازیکنان روند خوبشان را همچنان ادامه دهند، تیم ما خیلی باکیفیت است و بازیکنان خیلی خوبی دارد، امیدواریم در آینده نتایج بهتری هم کسب کنیم.

وی در خصوص حضورش در تیم ملی و اینکه تلاش می‌کند که به تیم ملی برسد یا خیر، گفت:‌ من تلاشم را می‌کنم ان‌شاءالله به امید خدا بتوانم به تیم ملی راه پیدا کنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما کارمان را ادامه می‌دهیم، بازیکنان جوانی که در تیم ما حضور دارند باید خیلی بهتر و بهتر بازی کنند تا به آن جایگاهی که می‌خواهند برسند و خوب بودن آنها در این تیم می‌تواند به آنها در زندگی‌شان کمک کند.

 

 

2020

نظرات ۳

 • بابک

  هر وقت محسن مسلمان که هر بازی داره پاس گل میده دعوت شد،اونوقت شما هم میتونی به تیم ملی فکر کنی!
  ادمین

 • ابی جان

  آخه بختیار شما توی پست خودت جز ده تای اول هم نيستي چطور همچین توقعی داری.همین توهم هاست که باعث میشه یه بازیکن از یه سطح متوسط هیچوقت فراتر نره.اومدی استقلال چنان احساس غرور میکردی که با ضعیفترین بازیها اگه تعویض میشدی فکر میکردی حق مسی رود خوردن از استقلال که یه باشگاه بزرگ است و بازیکن با ظرفیت بزرگ ميخاد اومدی بیرون رفتی باشگاههای کوچکتر که قاعدتا بهتر میشه خود رو نشون داد اما باز هم انچنان تفاوت قابل ملاحظه ای نداشتي.بختیار جان مشکل امثال جنابعالی فکر اشتباهي است که راجع به بزرگ بودن خودتون می کنید در حالیکه مغرور هستید و بیش از یک بازیکن متوسط که در تیمهای متوسط خوب است نیستید.ممنون ادمين

 • قلب آبی

  به چه رویی میگی تیم ملی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در حال حاضر بجز یه اسم معروف بختیار جان هیچی نداری. نه تمرکز داری نه بازیکن اماده ای هستی.فقط یک سال و نیم خوب در دوران بازیکنیت داشتی .یه سال فولاد نیم سال تراکتور. بازیکنی لیاقت داره تو تیم ملی باشه که همیشه اماده باشه. مثل امید ابراهیمی یا سید جلال جهانبخش. امیدوارم جایی در تیم ملی نداشته باشی

برچسب ها