ویسی: مقابل پرسپولیس غافلگیر شدیم اما تسلیم نبودیم

ویسی-مقابل-پرسپولیس-غافلگیر-شدیم-اما-تسلیم-نبودیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: مقابل تیم خوب پرسپولیس خوب شروع کردیم اما تیم‌مان غافلگیر شد، البته تسلیم مطلق هم نشدیم.

به گزارش وبسایت نود ، عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از دیدار مقابل پرسپولیس در هفته نهم لیگ برتر، گفت: یک بازی خیلی خوب بود. مقابل تیم خوب پرسپولیس بودیم. خوب شروع کردیم اما تیم‌مان غافلگیر شد.

وی افزود: پرسپولیس توانست برنده این بازی شود و هر سه امتیاز را کسب کند. ما روی گل‌هایی که دریافت کردیم غافلگیر شدیم و دیر به خودمان آمدیم. شاید ممکن بود این شکست سنگین‌تر شود. در نیمه دوم خوب بازی کردیم اما نتیجه‌ای در بر نداشت. در این هفته‌ها بدشانس هستیم و نتایج خوبی کسب نکردیم امیدوارم در ادامه بهتر شویم.

سرمربی استقلال خوزستان درمورد شکست‌های سنگین تیمش در هفته‌های اخیر گفت: مقابل ذوب آهن 6 گل خوردیم و اصلا شرایط خوبی نداشتیم اما امروز تسلیم کامل نبودیم. می‌توانستیم بازنده نباشیم. سیستم دفاعی ما به هم ریخته بود و باید بیشتر تلاش کنیم تا نماینده خوبی برای استان باشیم.

ویسی در ادامه یادآور شد: امتیازات خیلی نزدیک به هم است با یک پیروزی جایگاه‌ها عوض می‌شود ما با یک برد تیممان بازمی‌گردد و نیاز به برنده شدن داریم. شک نکنید وضعیت ما بهتر خواهد شد و با کسب دو پیروزی پشت سر هم می‌توانیم به جدول بازگردیم. امروز ما مقابل یکی از قدرت‌های آسیا بازی داشتیم و نتوانستیم نتیجه بگیریم.

وی در مورد ناراحتی‌اش از عملکرد بازیکنان عنوان کرد: به آنها اعتراضی نداشتم اما توقع دارم بازیکن تلاش کند، به آنها گفتم همه جنگ‌های ۵۰-۵۰ باید برای ما باشد، مردم برای فوتبال آمده‌اند و باید بجنگیم. شعار ما در تمرینات این است که در جدال‌های ۵۰-۵۰ برنده شویم. شک نکنید وضعیت این تیم درست خواهد شد، ما ۲۰ تغییر داشتیم و باید تحمل کنیم تا شرایط بهتر شود، بازیکنان ما جوان هستند و باید از آنها حمایت کرد، جوانان خوبی داریم و می‌توانیم بهتر شویم.

ویسی در مورد مشکلات مالی تیمش گفت: حرف مشکلات مالی را نزنیم. صحبت در این مورد خیلی زشت است. ما با تمام وجود بازی کردیم و این مسئله ربطی به تیم ما ندارد. با تغییراتی که قرار است اتفاق بیفتد وضعیت تیم ما خوب خواهد شد. این مسئله ربطی به باشگاه ندارد، قرار است تغییراتی در کارخانه صورت بگیرد که این مسئله به سود باشگاه خواهد بود. همه تیم‌ها دچار مشکل می‌شوند و با تلاش که انجام می‌دهند بهتر خواهند شد. ما در تعطیلات نیم‌فصل ۴-۵ بازیکن جذب می‌کنیم و وضعیت بهتر خواهد شد. ما بازیکن داخلی جذب خواهیم کرد و فکر می‌کنم این برایمان بهتر خواهد بود.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد وضعیت حکیم نصاری و طالب ریکانی گفت: این دو بازیکنان خود من هستند و فوتبالیست‌های خوبی هستند با توجه به اینکه وضعیت مدیریتی نامشخص بود و هنوز جلسه برای رسیدگی به وضعیت آنها برگزار نشده است.

ویسی در پایان در مورد مشکلات داوری در بازی امروز گفت: در مورد داوری صحبت نمی‌کنم.

 

 

2020

نظرات ۸

 • حامد

  تعجبی نداره به داوری اعتراض نمیکنه!
  حداقل باید 6 تا میخوردن، دروازه بان هم تو پنالتی خطا کرد و خیلی اومد بیرون.

 • امیر.

  اس خوزستان امروز فوتبال خوبی بازی کرد وضد فوتبال بازی نکرد به هر حال پرسپولیس فوتبال بهتری بازی کرد وبرد.یه پنالتی و تیر دروازه هم داشتیم

 • بابک

  ویسی عزیز،تیمت تسلیم که چه عرض کنم،لوله شده بود!فقط کافی بود نیمه دوم توپای پرسپولیس گل میشد تا حماسه 6 رو دوبارره تکرار میکردی،خخخ!
  ادمین

 • مینی بوس ابی444444444444

  گل استقلال افساید بود پنالتی هم باید تکرار میشد دروازبانشون قشنگ یکی دومتر اومد جلو

 • 3☆☆4

  اقای ویسی دم خودت و تیمت گرم ک با این بی بضاعتی و یک یار کمنر تونستید نیمه دوم تیمی ک همه جوره و از هر طرف حمایت میشه و تحت فشار قرار بدید

 • عمر عبدالرحمن

  آقائ ويسی ما تو ايران حريف نداريم

  • **لیوانغربی**

   البته با کمک داور و بقیه دست اندرکاران....................

 • پرسپولیس کبیر

  کری های مسخره رو بزارید کنار

  امیدواریم تیم جوان ویسی موفق باشه در ادامه راه

برچسب ها