طوفانی‌ترین شروع پرسپولیس برانکو؛ گلزن‌تر از همیشه

طوفانیترین-شروع-پرسپولیس-برانکو؛-گلزنتر-از-همیشه

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیسِ برانکو در این فصل زودتر از همیشه به عنوان برترین خط حمله لیگ دست پیدا کرد. 

به گزارش وبسایت نود، از وقتی که برانکو به پرسپولیس آمده، این تیم تهاجمی و گلزن شده است. برخلاف تیم‌های قبلی برانکو، پرسپولیس زیاد حمله می‌کند و خوب گل می‌زند. در دو فصل اخیری که برانکو از ابتدای فصل روی نیمکت پرسپولیس نشست، این تیم در پایان هر دو فصل بهترین خط حمله لیگ را به نام خودش ثبت کرد. پرسپولیسِ برانکو در هفته نوزدهم لیگ پانزدهم برای نخستین بار بود که بیشتر از بقیه تیم‌های لیگ گل زده بود. تیم برانکو تا پایان فصل این جایگاه را از دست نداد و در صدرجدول گلزنان باقی ماند. پرسپولیس که در بیشتر مقاطع فصل کمتر از استقلال گل زده بود، در پایان لیگ، هفت گل بیشتر از استقلال زد. 

در لیگ قبل هم پرسپولیس برای این که به عنوان گلزن‌ترین تیم لیگ دست پیدا کند، 28 هفته صبر کرد. پرسپولیس در طول فصل به تناوب از استقلال و تراکتورسازی کمتر گل می‌زد. تا این که بالاخره در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ به این عنوان رسید. پرسپولیس در شب جشن قهرمانی که چهار گل به پدیده زده بود، بهترین خط حمله لیگ را هم تصاحب کرد. پرسپولیس این عنوان را تا پایان لیگ حفظ کرد تا سه هفته پایانی لیگ، تنها هفته‌هایی باشد که پرسپولیس بیشتر از همه تیم‌ها گل زده بود. 

اما در این فصل پرسپولیس تغییر رویه داد. تیم برانکو خیلی زود عنوان بهترین خط حمله لیگ را تصاحب کرد. پرسپولیس در پایان هفته پنجم با یازده گل زده در کنار پارس‌جنوبی‌جم بهترین خط حمله لیگ را در اختیار داشت. اما در ادامه پارس از پرسپولیس پیشی گرفت. تا این که در این هفته، پرسپولیس با تعداد بازی برابر با پارس‌جنوبی بیشتر از این تیم گل زده است. پرسپولیس تا حالا با شانزده گل زده، یک گل بیشتر از دومین خط حمله برتر لیگ زده است. برانکو در این فصل پرسپولیس را متحول کرده و شروعی طوفانی‌تر از همیشه داشته است. 

 

14001

اختصاصی

نظرات ۸

 • پرسپولیس عشق منه

  ی تیمی هم هست ۳ گل زده داره بعد جالبه کری هم میخونن ادمین سلام

 • فان

  باید شییییششش تا میخوردن مثل شعبه اولشون خییییلی شانس اوردن !! بازی سخت بعدیمون باعث شد بچه ها نیمه دومو جدی نگیرن وااااقعا شانس اورد اس اهواز

 • آرش سرخ

  پرسپولیس تو بعضی از روزهاش توپاش تو گل نمیره یه وقتایی هم اینجوری میشه هی میره تو گل

 • بارساپولیس بختیاری

  تشنه گل از جنس خون
  ادمین درود

 • دختر پرسپوليسي

  اين شير حالا حالاها زمين نميخوره حتي با بي عدالتي

 • اندی

  طارمی بازیکن محروم پرسپولیس 4 گل زده ، کل تیم استقلال با همه خریدهای میلیاردیشون رو هم 4 گل زده خخخخخ

 • مهندس مسلمان

  امسال خدا رو شکر هافبکا و مهاجمامون تو بهترین شرایطشونن

 • ایوب قرمز خورموج

  اگه ترکیب امروز امیری جای منشا باشه و نورالهی جای ربیع خواه
  به امید خدا میتونیم الهلال رو ببریم

برچسب ها